Astra j far arızası

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et

MstfYvz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet servise gidip öncelik işlem yaptırmadan check kontrol kapalı aracımda açabilirmisiniz diye sonra açamayıp size yinede fatura çıkarabilirler
Arabanın beyninin değişmediğinden %90 eminim ilk sahibinden aldım aracı ama yine de mecburen servise sormam gerekecek. Teşekkür ederim yardımınız için.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
daha net bilgi verir veyahut bilen birisi var ise forumda oda durumu izah edecektir

Benzersiz Astra J

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhabalar bugün sabah kısa hüzmeli farı değiştirmek için eski ampülü yerinden söktüm yenisini yerine takmadan arıza ışığını görmek için kontağı açtım kontrol ediliyor dedi sonrasında arıza vermedi hatta aracı çalıştırdım farları açıp kapattım ona rağmen arıza namına bir uyarı olmadı halbuki ampül takılı değildi bunun nedeni ne olabilir araba sistem kontrollerinde bir sorun olduğundan mı şüphe etmeliyim?

Merhaba;
Benim aracım 2017 model ve sıfır almıştım, 1 yıl geçmeden uzun farın birisinin yanmadığını çok sonra gece sellektör yaptığımda durumu fark ettim bakım için servise götürdüğümde ampül değişti, araç hiç bir uyarı vermedi, çünkü sistem her ampulü kontrol etmiyor sadece parka sinyal gibi belli başlı ampulleri kontrol ediyor, kısa ve uzunları kontol eden mekanizma yok hatta sinyaldeki ampulü sokun aracı çalıştırın hata vermez, ama sinyal verdiğinizde hata mesajı verir, imkanınız varsa başka bir araçta deneyin dediğim gibi çıkıcak, sizin aracınızda bence her şey yolunda...

MstfYvz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba;
Benim aracım 2017 model ve sıfır almıştım, 1 yıl geçmeden uzun farın birisinin yanmadığını çok sonra gece sellektör yaptığımda durumu fark ettim bakım için servise götürdüğümde ampül değişti, araç hiç bir uyarı vermedi, çünkü sistem her ampulü kontrol etmiyor sadece parka sinyal gibi belli başlı ampulleri kontrol ediyor, kısa ve uzunları kontol eden mekanizma yok hatta sinyaldeki ampulü sokun aracı çalıştırın hata vermez, ama sinyal verdiğinizde hata mesajı verir, imkanınız varsa başka bir araçta deneyin dediğim gibi çıkıcak, sizin aracınızda bence her şey yolunda...
Teşekkür ederim hocam