Astra J İlk Gün İzlenimlerimiz

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: İlk Gün İzlenimlerimiz

duanka link' Alıntı:
ilk günden bu seslerin olması kötü bir durum.benim merak ettiğim araçlarımızda bu tıkırdılar kaç bin km de ayyuka çıkacak.eski kasa astra classic de 45000 nde artık sesler izolasyonla falan engellenemiyordu. gerçi o araçta kazalıydı o yüzden de olabilir. umarım 50-60 bine kadar böyle gider
İlk günden ses gelmesi gerçekten hoş olmadı ama bugün aracı servise götürdüm, yaklaışk 1 saatlik bir işlem sonucunda ses tamamen kesildi.. Sorunlar, çözülebildiği sürece çok da dert değil bence.. Aracımdan aşırı derece memnunum.. Trafikte insanların bakışları arasında ilerlemek, trafikte seyreden birçok araçla özellikle de beni görüp de gaza gelen araçlarla adeta dalga geçmek çok keyifli.. Cruise kontrolü devreye alıp hızı ufak ufak arttırmak, hele ki bunu gece yapmak ve aracın sunduğu görsellikle yolculuk etmek gerçekten çok keyifli.. İyi ki almışım bu aracı..  Resmen gözlerimi çekemiyorum üzerinden.. Allah hepimizin arabalarını nazardan, kazadan beladan korusun..

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

serocan link' Alıntı:
1.3 ecoflex nehir grisi aracımı bugun ankara Opaldan aldım. aranıza hoşgeldim  :D :D bu arada eve gelinceye kadar ilk kronik sesle tanıştım. araçta ilk kalkışta vınlama şekline bir ses geliyor. birde anlık yakıt tüketimi 15-20 litre arası

Hayırlı olsun aracınız.. Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin.. İnşallah ağız tadıyla gönül hoşluğuyla kullanırsınız aracınızı..    bravoo

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

serocan link' Alıntı:
1.3 ecoflex nehir grisi aracımı bugun ankara Opaldan aldım. aranıza hoşgeldim  :D :D bu arada eve gelinceye kadar ilk kronik sesle tanıştım. araçta ilk kalkışta vınlama şekline bir ses geliyor. birde anlık yakıt tüketimi 15-20 litre arası
Hayırlı olsun aracınız, o ses birçoğumuzun aracından geliyordu, bende de başlarda vardı,zamanla azaldı.

malibu62

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende aracı dün ankara opal'dan teslim aldım ama ilk deneyimim bugundu ve cok memnunum arabamdan iyi ki almısım....

serocan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

malibu62 link' Alıntı:
bende aracı dün ankara opal'dan teslim aldım ama ilk deneyimim bugundu ve cok memnunum arabamdan iyi ki almısım....
hayırlı uğurlu olsun. allah kazasız yolculuklar nasip eder inşallah

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

malibu62 link' Alıntı:
hayırlı olsun aracınız
stil paket içeriğinde sunroof ve bluetooth opsiyonunu aldınız değil mi ?

nortstar52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2011 Astra Sports Tourer  1.3 Cdti Sport aldım.100 km yaptım.Kalkışta bir uğultu var.Ancak devrini bulunca harika bir gidişi var.Vites değişim göstergesi işimi çok kolaylaştırıyor.Start Stop özelliği harika.Tecribeli arkadaşlardan öğrenmek istediğim bu araçlar kaç km sonra ekonomik yakıt değerlerine ulaşıyor?

1

1423

Bilgi Girilmemiş

benim araç aldığımdan beri ekonomikti.galiba 3000km civarı en ekonomik seviyesine gelir ama öyle çok bir düşüş beklemeyin.

serocan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nortstar52 link' Alıntı:
2011 Astra Sports Tourer  1.3 Cdti Sport aldım.100 km yaptım.Kalkışta bir uğultu var.Ancak devrini bulunca harika bir gidişi var.Vites değişim göstergesi işimi çok kolaylaştırıyor.Start Stop özelliği harika.Tecribeli arkadaşlardan öğrenmek istediğim bu araçlar kaç km sonra ekonomik yakıt değerlerine ulaşıyor?
aynı uğultu benim araçta da var. forumdaki bazı arkadaşlar zamanla geçeceğini söylüyorlar. yarın ivedik e gidecem. gitmişken opak a uğrayacağım. belki onlar mantıklı bir sebep söylerler

malibu62

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
[quote author=malibu62 link=topic=342.msg39323#msg39323 date=1310209318]
hayırlı olsun aracınız
stil paket içeriğinde sunroof ve bluetooth opsiyonunu aldınız değil mi ?

[/quote]

evet sunroof ve bluetooth pakette mevcut
ama bluetooth'ta telefonumu eşleştirdiğimde türkçe karakter desteği olmadığından
rehberdeki kişiler abuk sabuk göründü malesef