ÇÖZÜLDÜ Astra J Koltuk Başlığından Gelen Trim Sesini Giderme

ikra71

VIP Üye
18-Çankırı
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bir opel hayranı olarak yıllardır tercihim hep opelden yana olmuştur. Allah herkese nasip etsin şuanda J kasa kullanıyorum. Ancak bu J kasalarda ki trim sesleri beni deli etti. Aracım daha 32 bin km de ve sağından solundan ince ince gelen trim seslerine iyice gıcık olmaya başmadım. Çok şükür elimizden geliyor da sesleri kesmeyi başarıyoruz. Her zaman ki gibi belki birilerine bir nebze faydamız olur düşüncesi ile Amatörce yaptığım ve çektiğim videoları sizinle paylaşmak istedim. Herkese kolay gelsin.

Görüntüleme: https://youtu.be/l406sMb3EUg

• Beğen
Tepkiler: Cemil ve Hasip

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Döktürmüşsün hocam ellerine sağlık.

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
youtube'da aboneyiz zaten :) ellerinize sağlık

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam eline sağlık..Koltuk başlığını sökerken koltuğu yatırmana gerek yoktu..Başlığı indirme yerine basınca başlık kısalıyor o şekilde çıkıyor...Bende geçen aylarda söktüğüm için biliyorum.. :)

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Elinize sağlık çok faydası olacaktır büyük buluş saygılar

ikra71

VIP Üye
18-Çankırı
Siteyi ziyaret et
Hocam eline sağlık..Koltuk başlığını sökerken koltuğu yatırmana gerek yoktu..Başlığı indirme yerine basınca başlık kısalıyor o şekilde çıkıyor...Bende geçen aylarda söktüğüm için biliyorum.. :)
Doğrudur. Usta değiliz ama çok şükür az çok yapabiliyoruz. Söktükçe de tecrübe oluyor bana.;)

• Beğen
Tepkiler: Cemil

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Doğrudur. Usta değiliz ama çok şükür az çok yapabiliyoruz. Söktükçe de tecrübe oluyor bana.;)
Yok yahu onu tavsiye olarak söyledim ;)..Bende biliyorsun kamera aparatı montajı ile uğraşıyordum..Ozaman bunu öğrendim..Birşeyleri öğrenmek için kurcalamadan olmuyor..

• Beğen
Tepkiler: ikra71