Astra J Necvox Dvd Navigasyon Sistemi

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Necvox Dvd Navigasyon Sistemi

arkadaşlar dün geri vitese takınca kamera devreye girdi ama tarama yapıyordu yani görüntü gidip geliyordu daha önce karşılaşan varmı böyle bir sorunla daha sonra düzeldi ama o zamanda tamamen üstünde ışık varmış gibi gündüz olmasına rağmen beyaz parlıyordu o anda ipod dan müzik çalıyordu kapatınca düzeldi ama denk mi geldi yoksa 2 si aynı anda çalışınca mı oldu bilmiyorum daha önce başına böyle bir şey gelen var mı sağolun cevaplar için?

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kışın birkaç gün boyunca yağışlı havalarda görüntü kesik kesik gelmişti, sonrasında yağmurda vb bir daha tekrarlamadı.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar daha öncede sorun yaşamıştım kamerayla yine göstermemeye başladı artık hıç göstermiyor bembeyaz bir ekran var bende esse grp u aradım kamera göstermiyor dedim hemen değiştirelim dediler cuma günü değiştircez inşallah paylaşırım neden olabileceğini sorup ayrıca götürmüşken birde sinyal güncellemesi vardı onu da yapcaklar ve 1500km ye geldi genel bir kontrolde istedim yakın zamanda yola çıkcam diye

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar aracın üzerinde gelen cd600 navi yerine aracım geldikten sonra astra j ye uygun olan kullanım açısında sorun çıkartmayan ve güncellemesi ve harita ayrıntıları bakımından tatmin edecek bir NAVİGASYON  taktırmak istiyorum sanırım burada hem NECVOX hemde CYCLONE kulalanlar var bunlardan hangisini tavsıye edersınız acaba????? OBJEKTİF OLALIM lütfen

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
arkadaşlar aracın üzerinde gelen cd600 navi yerine aracım geldikten sonra astra j ye uygun olan kullanım açısında sorun çıkartmayan ve güncellemesi ve harita ayrıntıları bakımından tatmin edecek bir NAVİGASYON  taktırmak istiyorum sanırım burada hem NECVOX hemde CYCLONE kulalanlar var bunlardan hangisini tavsıye edersınız acaba????? OBJEKTİF OLALIM lütfen
bildiğim kadarıyla cd500 ve cd600 ün yerine sonradan bu tür navigasyon cihazları takılamıyor,bugüne kadar servisler hep yapılamadığını söylediler.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
arkadaşlar daha öncede sorun yaşamıştım kamerayla yine göstermemeye başladı artık hıç göstermiyor bembeyaz bir ekran var bende esse grp u aradım kamera göstermiyor dedim hemen değiştirelim dediler cuma günü değiştircez inşallah paylaşırım neden olabileceğini sorup ayrıca götürmüşken birde sinyal güncellemesi vardı onu da yapcaklar ve 1500km ye geldi genel bir kontrolde istedim yakın zamanda yola çıkcam diye

kamerayı değiştirdiniz mi sn.astraowner? benimde kamera çatlak
güneşli havalarda sorun olmuyorda yağmurlu havalarda buğu oluyor kamera

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:

normalde cd 500/600 sonradan takılamıyor bu kesin ama cd 500/600 ile gelmiş bir araca sonradan navigasyon taktıran yok sitemizde ama bağlantıları mevcuttur sanırım
necvox ve cyclone aynı cihazlar hemen hemen harita olarak necvox daha iyi igo8 kullanıyor
zaten biz de cyclone cihazlarımıza igo primo yükledik haritası çok detaylı ve mükemmel

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
[quote author=Sting link=topic=412.msg52593#msg52593 date=1319387866]

normalde cd 500/600 sonradan takılamıyor bu kesin ama cd 500/600 ile gelmiş bir araca sonradan navigasyon taktıran yok sitemizde ama bağlantıları mevcuttur sanırım
necvox ve cyclone aynı cihazlar hemen hemen harita olarak necvox daha iyi igo8 kullanıyor
zaten biz de cyclone cihazlarımıza igo primo yükledik haritası çok detaylı ve mükemmel
[/quote]

yani sonuç olarak hakan bey siz cyclone kullanıyorsunuz ama ikisi arasında bir tercih yapacak olursak necvox mu yoksa cyclone ?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
[quote author=HaKaN link=topic=412.msg52602#msg52602 date=1319389227]
[quote author=Sting link=topic=412.msg52593#msg52593 date=1319387866]
arkadaşlar aracın üzerinde gelen cd600 navi yerine aracım geldikten sonra astra j ye uygun olan kullanım açısında sorun çıkartmayan ve güncellemesi ve harita ayrıntıları bakımından tatmin edecek bir NAVİGASYON  taktırmak istiyorum sanırım burada hem NECVOX hemde CYCLONE kulalanlar var bunlardan hangisini tavsıye edersınız acaba????? OBJEKTİF OLALIM lütfen

ama cyclone dan memnunum ben dediğim gibi hiçbir problem çıkmadı ve igo haritasını kendim yükledim cyclone a
ama siz orjinal cd 600 almışsınız ekran kalitesi olarak cylone veya necvox dan daha iyi
[/quote]

yani sonuç olarak hakan bey siz cyclone kullanıyorsunuz ama ikisi arasında bir tercih yapacak olursak necvox mu yoksa cyclone ?
[/quote]
arayüz olarak cyclone'u beğeniyorum ama necvox'un haritası daha iyi bence
ve yeni çıkan necvox lar var, sd kartı dışarıda olanlar onlar daha cazip duruyor
ama kullanan arkadaşlar daha net yanıt verirler
ama sizin orjinal navigasyon ekran kalitesi olarak çok daha iyi

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
kesinlikle tavsiye etmem sayın sting bn necvoxn en son modeli olan sd kart girişi dışarıda olan modelni kullanyrm we inanın hiç memnun deilm çok sornlu cihazlar hiç bşy orjinalinn yerni tutmuyor bn çok pişman oldm cd500lü almadğm için asla tawsiye etmem cd600 söktrp necvox yada cyclone taktırmanızı bence arabanzn ön konsolunu hiç söktrmeyn sanmayınki bikere sökülp takılıcak her sorn  çıkardğnda sökülüo o ön konsol insann içi gidio ama yapıcak bşy yok sorunlu cihazlar illa bi sorn çıkartıo we sökülüo navigasyonu geri görş kamersı olmasn cd500 yada cd 600 olsn daha ii dvd özellğnide zaten pek kullanamıosnz aracı kullanrkn tv desenez oda giderkn çekmio durdğnz zamnda çok tatmin edici deil araç kullanrkn zatn tv dvd izlenmio başkada bi artısı yok bence eksisi war