Astra J OPC - 259 KM/H

uguur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J OPC - 259 KM/H

bu araca hep hayran olmuşumdur.özellikle opc serisine.gerçekten şaka makinaları yapıyor

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1den 2 ye geçışi kötü olmuş; opel şu 80lerden kalma kırmızı ekranı ne zaman degıstırecek merak edıyorum opc'ye bile aynı ekranı koymuslar ,bizim araclarda da sevmedıgım tek sey 80lerın atari oyun ekranlarını hatrlatan şu basıt ekran ve göstergelerımız, v40 bu konuda en guzel ekrana sahıp.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
1den 2 ye geçışi kötü olmuş; opel şu 80lerden kalma kırmızı ekranı ne zaman degıstırecek merak edıyorum opc'ye bile aynı ekranı koymuslar ,bizim araclarda da sevmedıgım tek sey 80lerın atari oyun ekranlarını hatrlatan şu basıt ekran ve göstergelerımız, v40 bu konuda en guzel ekrana sahıp.

İfade Zafira ile Touran ve C-Max karşılaştırmasındaki ifadeyle birebir aynı  8)

Ben seviyorum ama çok daha renkli ve modern (makyajlı Insignia) görünen tablolar olduğu, bizimkilerin eski kaldığı kesin.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
İfade Zafira ile Touran ve C-Max karşılaştırmasındaki ifadeyle birebir aynı  8)

Ben seviyorum ama çok daha renkli ve modern (makyajlı Insignia) görünen tablolar olduğu, bizimkilerin eski kaldığı kesin.

5 -6 sene önce sevılırdi ama şu an daha renklı ve dıjıtal ekranlar kullanılıyor artık opel bu konuda gerı kaldı,2005 model clıodakı ekrandan hıc farkı yok araclarımızdakı ekranın  ; hyundaı'ın içi bu konuda cok basarılı bence;
  İfade aynı mevzusu ne anlamadım orayı?

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

260 km/hızı göremedi ya :) böyle bi hız denemesi yapsam bana dert olurdu 260'ı görememek :D

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
260 km/hızı göremedi ya :) böyle bi hız denemesi yapsam bana dert olurdu 260'ı görememek :D
Bencede hic olmazsa dibini gorduk derdi degilmi.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
  5 -6 sene önce sevılırdi ama şu an daha renklı ve dıjıtal ekranlar kullanılıyor artık opel bu konuda gerı kaldı,2005 model clıodakı ekrandan hıc farkı yok araclarımızdakı ekranın  ; hyundaı'ın içi bu konuda cok basarılı bence;
   İfade aynı mevzusu ne anlamadım orayı?

Senin ifadenin neredeyse aynısını Opel Zafira için yabancı bir testte yazmışlardı  8)

Hyundai gerçekten çok canlı ve detaylı bir ekrana sahip.

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

bence bu aracin basarili olan yani kendisine yakisan tek degeri, 0 - 150 arasini 11.6 saniyede yakalamasi.

manta4001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar yeni aldığım Kia Pro-Ceed GT'nin ortadaki dijital ekranını lütfen inceleyin. Görsel yükleyemedim henüz . Ancak bazı görselleri ilgili sitelerde var.Beni kendine çeken birazda bu göstergeleri oldu. Direksiyondaki  GT tuşu ile ister kadranlı ister sayısal verili hale gelebiliyor. Turbo basınç ve tork göstergeleri bile var. Kızmasın kullanan arkadaşlar ama o kadar para vereceksin GTC veya OPC alacaksın içi sedan Astra'lar ile aynı olacak. Focus ST'nin  içi bile diğer Focus'lardan farklı . Opel'e bu konuda çok kızıyorum . Spor modellerin içine hiç özen göstermiyor. Gösterge içine OPC yazmakla ışık oyunuyla bu iş olmaz. Biraz teknoloji ve yenilik lütfen.