Astra j opc tanıtım ve anlatım mutlaka bakın :)

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özel istek üzerine getirilir tüm OPC 'ler öyle kafanıza estimi ya ben bi OPC alıp çıkacaktım diyemiyorsunuz bayiye :D bu arada OPC lafını duyunca videoyu izlemeyi bile gerek görmedim belli zaten herşey :D
Hepsi özel getirilmez... mesala şuan erdemir ve gedizler opc corsayı almaya geldim deyip alıp çıkabilirsin. tamamen maliyetinden dolayı bayii stoklarında tutmak istemediğinden o durum.. ASTRA J de ise TR de satış yoktu bu zamana kadar sadece GTC ler vardır.. artık OPC satışı var bayiden fiyat alınabilir yakın zamanda. Hatta TR ye şuan gelen o opc corsaların tamamı nurburgring edition

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eleman özenti ve lakayıt,araba değil kendi heyvan elinde telefonla vırvır zırzır,ırzına geçilen bir araba,bir test sahası bulmaktan aciz bir prodüksyon,

Ya herşeyi geçtim ben kendi egsoz videomu koyup öyle ara sokakta geçsem burda nekadar adam varsa beni itin gözüne sokar sokar çıkarırsınız arkadaş,vay çocuk çıkar vay kedi fırlar,meteor düşer,çamaşır sarkar...

Saffet Üçüncü gibi yapmacık, alakasız bir konuşma üslubu gerçekçilikten uzak testler neden daha makul geliyor ki insanlara? Malını öven satıcıdansa, alırsan ekime almazsan kasıma kafasındaki satıcıyı tercih ederim ben, test dediğin de böyle olmalı, lakait, samimi, içten...Ülke fazlasıyla bıktı otomobil programlarından, işler sponsorlara bağlı tamamıyla. Bu adamları ilk defa dün gece gördüm, ufaktan araştırayım dedim, dertleri prodüksüyon falan değil zaten. Aston Martin'in 1.5 milyon dolarlık sedan otomobilini gayet güzel bir test sahasında da test etme imkanları oldu, Süreyya İzgi denen bir adam arabayı yere göğe sığdıramadı, istediğiniz bu mu acaba? İnsanları ve otomobillerin alıcı kitlesini sınıflara ayırmak mı olmalı testin içeriği? Olabildiğinin en iyisini yapmışlar bu videoda, araç bir pist aracı değil, tam bir sokak aracı, yalan yanlış bilgilerle arabaları şişirmedikleri için çok çok övgüyü hak ediyorlar.
Şu videoda da, yeni seat leon'u acımasızca eleştirmişler, Doğuş otomotiv kendileri test ettiriyor bu adamlara bu araçları, yıl 2013, dobralık içtenlik en büyük meziyet :)

http://www.youtube.com/watch?v=POu9OB4blxU