Astra J - Plaka ve İç Aydınlatmaları Led ile Değiştirme (Resimli Anlatım)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J - Plaka ve İç Aydınlatmaları Led ile Değiştirme (Resimli Anlatım)

MeRt link' Alıntı:
Plakaya kullandığımız led ile iç aydınlatma aynı değil abi.

Daha doğrusu ikisi de T10 tipi led ama plakaya takılan ledler iç aydınlatma kısımlarına sığmıyor.

İç aydınlatmada daha küçük ledler kullanmak gerekiyor.
MERT aynı derken ıkısıde dıpsız demek ıstedım
iç aydınlatmaya takılan led
plakayada sıgar
cok buyuk kullanılmazsa mesela link tekı led iç aydınlatmaya oluyor plakada dahil
http://www.hepsiburada.com/Liste/philips-photon-beyaz-seramik-tabanli-park-ampulu-4300-7000-k-85d029/productDetails.aspx?productId=otm85d028&categoryId=20024643

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
MERT aynı derken ıkısıde dıpsız demek ıstedım
iç aydınlatmaya takılan led
plakayada sıgar
cok buyuk kullanılmazsa mesela link tekı led iç aydınlatmaya oluyor plakada dahil
http://www.hepsiburada.com/Liste/philips-photon-beyaz-seramik-tabanli-park-ampulu-4300-7000-k-85d029/productDetails.aspx?productId=otm85d028&categoryId=20024643

Evet abi linkini verdiğin ledi makyaj aydınlatması haricinde aracın tüm iç aydınlatmaları ve plakada kullanabiliriz.  :)

Sadece 25 yada 28 ledli olan büyük ledleri iç aydınlatmaya sığdıramıyoruz.  :)

vnyvolkan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
kusura bakma ben ankarada olduğunuzu yeni farkettim. bende plaka için led var ama istanbuldayım.  :(
sağolasın kardeşim, yalnız elinde varsa ben kargoyla direk alabilirim, ebaydan ne geleceğini bilemiyorum birde açıkcası çok inceleyemiyorum forumu,yanlış olacak bir daha isteyecem falan filan , plakayı sen denemiş sonuca ulaşmıssın senden halledeyim sakıncası yoksa gerisinide mert kardeşim sahibinden linki bulunca ordanda diğerlerini hallederim, bu sayede bizim astrada bişeye benzeyecek :D inşallah

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Evet abi linkini verdiğin ledi makyaj aydınlatması haricinde aracın tüm iç aydınlatmaları ve plakada kullanabiliriz.  :)

Sadece 25 yada 28 ledli olan büyük ledleri iç aydınlatmaya sığdıramıyoruz.  :)
kanka o kadar abartıya gerek yok 25-28 falan cok fazla
lınktekıler bendekı ve ozkandakı led ler ıdealıde o zaten
sen taktınmı özkanın arabaya

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
kanka o kadar abartıya gerek yok 25-28 falan cok fazla
lınktekıler bendekı ve ozkandakı led ler ıdealıde o zaten
sen taktınmı özkanın arabaya

֖zkan abinin ledlerinin montajını hallettik abi.  :)

İç aydınlatmasını komple lede çevirdik.  greatt

Bir tek plaka aydınlatmaları sarı kaldı.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vnyvolkan link' Alıntı:
sağolasın kardeşim, yalnız elinde varsa ben kargoyla direk alabilirim, ebaydan ne geleceğini bilemiyorum birde açıkcası çok inceleyemiyorum forumu,yanlış olacak bir daha isteyecem falan filan , plakayı sen denemiş sonuca ulaşmıssın senden halledeyim sakıncası yoksa gerisinide mert kardeşim sahibinden linki bulunca ordanda diğerlerini hallederim, bu sayede bizim astrada bişeye benzeyecek :D inşallah

Sahibinden linklerini birazdan vereceğim.  :)

vnyvolkan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Beyler başında sormam gereken soruyu sonunda sordum bunuda LAZ'lığıma verin :D arıza olayında araştırma yaptınızmı yani garantiden çıkma durumu falan filan sıkıntı yapar mı ? birde bunları gündüz farlarındada kullanabiliyormuyuz hepsi buradadan linktekinden http://www.hepsiburada.com/Liste/philips-photon-beyaz-seramik-tabanli-park-ampulu-4300-7000-k-85d029/productDetails.aspx?productId=otm85d028&categoryId=20024643  10 tane spariş vereyim gelsin ? (gündüz farları, plaka, bağaj torpido,iç aydınlatmalar )  veya mertin verdiği linkden :) süper bu olay led olayı ya arıza ışığı vermesi sıkıntı yaratmıyosa be sisleride yapmak isterim  ?

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vnyvolkan link' Alıntı:
Beyler başında sormam gereken soruyu sonunda sordum bunuda LAZ'lığıma verin :D arıza olayında araştırma yaptınızmı yani garantiden çıkma durumu falan filan sıkıntı yapar mı ? birde bunları gündüz farlarındada kullanabiliyormuyuz hepsi buradadan linktekinden http://www.hepsiburada.com/Liste/philips-photon-beyaz-seramik-tabanli-park-ampulu-4300-7000-k-85d029/productDetails.aspx?productId=otm85d028&categoryId=20024643  10 tane spariş vereyim gelsin ? (gündüz farları, plaka, bağaj torpido,iç aydınlatmalar )  veya mertin verdiği linkden :) süper bu olay led olayı ya arıza ışığı vermesi sıkıntı yaratmıyosa be sisleride yapmak isterim  ?

İç aydınlatmalara taktığımız ledler arıza uyarısı vermiyor. Sadece plaka aydınlatması arıza uyarısına sebep oluyor.

Gündüz farlarının ampul tipi T20, sis farlarınınki ise H10 dur. Yani alacağınız T10 tipi ledler gündüz farlarına ve sislere takılamaz.  :(

Garanti konusunda sıkıntı çıkacağını zannetmem çünkü benim plakamda led varken ve arıza veriyorken garantiden aküm değişti.

Sıkıntı çıkaracak olsalar ilk bana çıkarırlardı.  :)

Sahibinden.com'a girmeye çalıştığımda alt yapımızı güçlendiriyoruz uyarısı çıkıyor ve siteye erişilemiyor. O nedenle akşam 8-9 gibi ben size iç aydınlatmalara uygun farklı tiplerdeki ledlerin linklerini vereceğim. Hepsini aynı almayın.  :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
֖zkan abinin ledlerinin montajını hallettik abi.  :)

İç aydınlatmasını komple lede çevirdik.  greatt

Bir tek plaka aydınlatmaları sarı kaldı.
Nasıl ampul guzel degılmı linkte verdıgım led in aynısı
aydınlatması iyi degılmi

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
Nasıl ampul guzel degılmı linkte verdıgım led in aynısı
aydınlatması iyi degılmi

O linkte verdiğin ledi sadece ön iç aydınlatmanın ortasında kullandık Bülent abi.

ama aydınlatması çok güzel, birde işin içine Philips kalitesi girince dahada iyi oluyor.  greatt