Astra J Rüzgar Sesi

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Rüzgar Sesi

noproblem91 link' Alıntı:
abi emin miisnz A6 larda bile bizden daha fazla mı rüzgar sesi var? Golf kullandım rüzgar sesinden eser yyoktu

A6 yı sanmam ama Golf 6 nın A sütunundan gelen rüzgar sesi net biçimde Astra dan yüksek, belki kapılarında bir ayarsızlık vardır ama sık kullandığım bir araç ve durum böyle.

N

noproblem91

Bilgi Girilmemiş

Tolga KARACA link' Alıntı:
A6 yı sanmam ama Golf 6 nın A sütunundan gelen rüzgar sesi net biçimde Astra dan yüksek, belki kapılarında bir ayarsızlık vardır ama sık kullandığım bir araç ve durum böyle.
Benim kapımda mı ayarsızlık vardır? Servise götürsem teste çıksak usta ses gelmiyor der ne yapabilriim?

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim kapımda mı ayarsızlık vardır? Servise götürsem teste çıksak usta ses gelmiyor der ne yapabilriim?

Yok, dediğim Golf ü kastediyorum.

Yakın arkadaşıma o aracı ben aldırmıştım; sessiz, kaliteli, ikinci el değeri ve imajı yüksek ekonomik bir dizel araç istiyordu, alırken sınıfının en sessizi olduğunu da ben söylemiştim ancak aracın ön kapı üstlerinden bariz bir rüzgar uğultusu duyuluyor belki kapı ayarlarında ufak bir ayarsızlık vardır diyorum.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kapıda ayarsızlık varsa yaparlar merak etme onu da sallamazlar

naocl2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçen sene 1.4 turbo astram vardı 2010 model.onda en ufak ruzgar sesi yoktu.yakittan dolayi onu satip 1.3 dizelini aldim 2011 model.ama bunda inanilmaz bir ruzgar sesi var sol kapidan geliyor cam acikmis gibi.anlayamadim ayni araba hatta 1 sene daha yeni ama ses durumu cok farkli

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

A6 ile bir defasında 1400 km yol yaptım ne gece ne gündüz ses duymadım bırak rüzgar sesini arabanın canı yok adeta hiç bir yerinden ses gelmiyor.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

rüzgar sesini bilmem de taksi olarak genelde albea lara denk geliyorum tamamı sert plastik ve içinde 0 tıkırtı var acaba diyorum rahatsız olanlar albea mı alsa forumda?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
rüzgar sesini bilmem de taksi olarak genelde albea lara denk geliyorum tamamı sert plastik ve içinde 0 tıkırtı var acaba diyorum rahatsız olanlar albea mı alsa forumda?
Albea yada araba diyosan baska birsey demiyorum.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
A6 ile bir defasında 1400 km yol yaptım ne gece ne gündüz ses duymadım bırak rüzgar sesini arabanın canı yok adeta hiç bir yerinden ses gelmiyor.
üst sınıf bir araçta olmaması gerekir zaten 150- 200 bin tl lik bir araç
bizim araçlar ile mukayese etmek yanlış olur..

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
A6 ile astrayi bir tutmak yanlis bence
Onu 5.20 ile kiyasla