Astra J Rüzgar Sesi

mertandur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Rüzgar Sesi

Arkadaşlar bu rüzgar sesi bende de yok...Geçen golt 6 kullandım,180 km/h 'e kadar hızlandım; ondaki rüzgar sesi bizim araçlardan daha fazla... :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Valla ben doğam gereği yolda gıbız gıbıdız diye gümbür gümbür müzik açıyorum rüzgar sesi varsa da duymuyorum. :)

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar rüzgar sesi nasıl yok anlamıyorum 100km üzerine çıktınmı toros dağının zirvesi gibi oluyor araç ben daha önce astra h kullandım 180km giderken bile ses duymadım eğri oturup doğru konuşalım yada ben gidip bir kulak burun boğazda tedavi göreyim. 50-60 bin lira verip araç alıyoruz böyle birşey kabul edilemez bu bir sorun ve bu sorunu hep beraber hareket edersek çözebiliriz.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Izmir-aydin otobanini muzik kapali bastan sona 170 km hizla 6.viteste gectim ne ruzgar sesi ne motor sesi rahatsiz edici bir duzeydeydi

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

randevu aldım gidiyorum.

mertandur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
arkadaşlar rüzgar sesi nasıl yok anlamıyorum 100km üzerine çıktınmı toros dağının zirvesi gibi oluyor araç ben daha önce astra h kullandım 180km giderken bile ses duymadım eğri oturup doğru konuşalım yada ben gidip bir kulak burun boğazda tedavi göreyim. 50-60 bin lira verip araç alıyoruz böyle birşey kabul edilemez bu bir sorun ve bu sorunu hep beraber hareket edersek çözebiliriz.
Rüzgar sesinden şikayetçi arkadaşlar kapı fitillerini felan kontrol ettirseler bence iyi olur...Hele 100 km/h gibi hızlarda hiç ses yok.. :)

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bacanağımda, işyerinde arkadaşımda astra j var ve onlarıda kullandım rüzgar sesi var var var.