Astra J Sorunlar

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Sorunlar

Arkadaşlar Türkiye şartlarında arabalarımızdan ses gelmemesine imkan yok. Avrupa ve Amerika'da bulundum iş icabı. Oradaki yolları ve sokakları gözönüne alırsanız 93 şahinden bile ses gelmez. Astrayı alalı 1 hafta oldu şimdilik bir şey yo0k ama bir kç ay sonra olacağını biliyorum. Araçta güvenliğinizi tehlikeye atacak bir sıkıntı olmadıktan sonra durmak yok binmeye devam yani... steeringwheel

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Peki sadece "-" kutbunu söküp geri takmak mı gerek yoksa sadece "+" veya hem "-" hem "+" ?

Bozdun değil mi arabayı? (:)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
kutubu sok 1/2 dk bekle tak yeter muhtemelen

֖nce "-" sonra "+" yık söktüm 2-3dk bekleyip geri taktım, anında başımda kalabalık toplandı "abi arıza mı var" "kolay gelsin" "zamane arabaları hemen bozuluyor daha yeni değil mi bu?" vb vb  011zaa
Onno Ustam arada yapılması gerektiğini söylerdi ama daha önceki araçlarımda hiç yapmamıştım üşencimden.

Arabanın saat/tarihi sıfırlandı bir de yarım kontakta tek tek camları açıp kapattırıyor yol bilgisayarı.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Arkadaşlar selam. Bende yeni üyelerdenim aracım astra j ecoflex cozmo 7800km sorun aracın kornası cızırtılı çalıyor daha önce astra h captiva ve insignia kullandım bu korna meselesi sadece insigniada sorun olmadı diğer üç araçtada bu sorunu yaşadım bendemi bi gariplik var yoksa opelin kornalarındamı anlamadım, bide serviste bu kullanımla ilgili garanti dışı demezlermi kafamı duvarlara vurasım geldi resmen. korna nasıl kullanım hatasıyla bozulabilir anlamak mümkün değil, çok can sıkıcı bir durum kornayla ilgili sorun yaşan varmı arkadaşlar?
benim de bozulmuştu uzun basınca sesi çatallaşıyordu garantiden değiştirdiler.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖nce "-" sonra "+" yık söktüm 2-3dk bekleyip geri taktım, anında başımda kalabalık toplandı "abi arıza mı var" "kolay gelsin" "zamane arabaları hemen bozuluyor daha yeni değil mi bu?" vb vb   011zaa
Onno Ustam arada yapılması gerektiğini söylerdi ama daha önceki araçlarımda hiç yapmamıştım üşencimden.

Arabanın saat/tarihi sıfırlandı bir de yarım kontakta tek tek camları açıp kapattırıyor yol bilgisayarı.
eee sonuç

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:

Arabayı daha kullanmadım herhangi fark olur mu bilemem ama bu işlemi bazen öneriyorlar; şimdilik tek değişen aracın tarih/saat ve camlarının yeniden ayarlanması gerektiği.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Arabayı daha kullanmadım herhangi fark olur mu bilemem ama bu işlemi bazen öneriyorlar; şimdilik tek değişen aracın tarih/saat ve camlarının yeniden ayarlanması gerektiği.

Bozdun hepten. Araba 2008 model oldu. (:)