Astra J Sorunlar

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Sorunlar

Olmaz bilimsel ve kişisel araştırmalarım uğruna arabayı paramparça ediciiim :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Olmaz bilimsel ve kişisel araştırmalarım uğruna arabayı paramparça ediciiim :)

Arttırdığın parçalara talibim. Özellikle korna. (:)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Kornayla aküyü dükkanın bisikletine monte ettik be canım tüh...

Yarın birgün bisikletin kornası dat yerine bip diye öterse benden bilme o zaman. (:)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
Bülent motorun sesi azalmış biraz!

İs çıkışı arabaya biner binmez cd cÖ¢ları açıp gaza bastım ama hemen dikkatimi cekti; araç biraz daha az bir homurtuyla çalışıyordu. Unutmazsam servis müdürüne soracağım. 

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yeni başlık açmak istemedim..öğleden sonra olimpiyat stadının oralarda altınşehir istikametine giderken ilk önce DPF çalışmaya başladı. ardından yokuş aşağı bir yolda, vitesi boşta sanarak ayağımı debriyaja koymadan frene bastım .araç silkelemeye başlaynca viteste olduğunu anladım, hemen debriyaja bastım ve sağa doğru bayağı keskin virajı döndüm. tekrar hızlanayım diye gaza basayım dedim anooou...araba stop etmiş. tekrar kontaktan aracı çalıştırdım ama stop ettiği o sürede ne direksiyon ne de frende en ufak bir sertleşme olmadı...araç tam durmadan stop etmesine koca bi zort, lakin direksiyon ve fren yumuşaklğını korumasında da bi o kadar büyük bir tebrik.....

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercub link' Alıntı:
yeni başlık açmak istemedim..öğleden sonra olimpiyat stadının oralarda altınşehir istikametine giderken ilk önce DPF çalışmaya başladı. ardından yokuş aşağı bir yolda, vitesi boşta sanarak ayağımı debriyaja koymadan frene bastım .araç silkelemeye başlaynca viteste olduğunu anladım, hemen debriyaja bastım ve sağa doğru bayağı keskin virajı döndüm. tekrar hızlanayım diye gaza basayım dedim anooou...araba stop etmiş. tekrar kontaktan aracı çalıştırdım ama stop ettiği o sürede ne direksiyon ne de frende en ufak bir sertleşme olmadı...araç tam durmadan stop etmesine koca bi zort, lakin direksiyon ve fren yumuşaklğını korumasında da bi o kadar büyük bir tebrik.....

Bu araçlar en güzel özelliği bu elektro servo direksiyon olduğu için yani hidrolik direksiyon olmadığı için motor istop etse dahi direksiyon yumuşaktır. Frenler de belli bir süre yumuşak kalır Vestinhause da kalan hava sizi üç-beş kez freni basmanıza yetecek havayı içinde barındırır lakin bu çok sürmez fren akabinde sertlerişir.  giderken araç istop ettirmeye özen gösterin Yani gerekli zamanda debriyaja basmanızı tavsiye ederim. aksi taktdirde özellikle akis başlıklarına aşırı yük bindirirsiniz. Bilginize saygılarımla

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cenk helal gene yaptin bilimsel aciklamalarini.

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracın stop ettiğini farketmedim bile..direksiyon ve fren daha ne kadar idare ederdi bilmek istemem ama en azından o anda durumu kurtarmasına yetecek süre tanıması gayet güzel...