Astra J Sport alacakların dikkatine...

saint2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başka forumlardan öğrendiğim kadarıyla....
Sport'ta:

USB girişi kaldırılmış.
Kırmızı iç aydınlatma yok. (en azından kapılarda)
Hava Kalite Sensörü kaldırılmış.

Bilginize...

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelin bu huyuna hastayım daha geliştirip yenilik katacağına daha çok para kazanma derdine düşüp markanın içine ... tövbe tövbee

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelin bunu yapmasının sebebi şu bence Cosmo ile Sport arasındaki farkı açmak müşterileri Cosmoya yöneltmek daha önce Sport ve Cosmo arasında pek büyük bir fark yoktu. Ama bunlarıda katınca fak iyice arttı.

saint2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelin bunu yapmasının sebebi şu bence Cosmo ile Sport arasındaki farkı açmak müşterileri Cosmoya yöneltmek daha önce Sport ve Cosmo arasında pek büyük bir fark yoktu. Ama bunlarıda katınca fak iyice arttı.

Mustafa arkadaşım, senin dediklerini dikkate alırsak Opel'de ileri görüşlülüğün sıfır olduğunu anlıyoruz.... :eek::eek::eek:

Perşembe'nin geleceği çarşamba'dan belli değil mi ?

1.6 T Insignia satılsın diye Astra J 1.6 t Düz vites kaldırıldı. :mad::mad::mad:
Cosmo satsın diye de Sport'un donanımı düşürülüyor. :mad::mad::mad:

Beni hiç ilgilendirmese de neye üzüldüm biliyor musun ? 2-2.5 ay bekleyip eksik donanım alan Sport sahiplerine... :cry::cry::cry:

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haklısın sadece ileri görüşlülüğü değil başka birçok özelliği de sıfır bak bir sürü para verdik navigasyon aldık kullanamıyoruz utanıyorum artık en sıradan marka arabalarda bile var. Opelin Türkiye sorumluları ya cahil yada ilgisiz yapacağı hiç zor birşey yok dünyayı yeniden keşfetmeyecek gidecek mevcut Türkiye harita tabanlarından birini ayarlayacak bir CD ile bunu yayınalayacak ama artık kesinlikle anladım Opel sat unut mantığıyla idare ediliyor Türkiye de. Ayrıca o kadar mail falan attım tek bir cevap yok bari yalanda olsa navigasyon güncelleme çalışmaları devam ediyor falan de avut o bile yok yaa yazıklar olsun.

_berkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelin en kötü huyu aracı çıkardıktan belli bir süre sonra donanım eksiltiyor.zam yaptığı zmanda makyajladığı zmanda donanım ekliyor

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
Haklısın sadece ileri görüşlülüğü değil başka birçok özelliği de sıfır bak bir sürü para verdik navigasyon aldık kullanamıyoruz utanıyorum artık en sıradan marka arabalarda bile var. Opelin Türkiye sorumluları ya cahil yada ilgisiz yapacağı hiç zor birşey yok dünyayı yeniden keşfetmeyecek gidecek mevcut Türkiye harita tabanlarından birini ayarlayacak bir CD ile bunu yayınalayacak ama artık kesinlikle anladım Opel sat unut mantığıyla idare ediliyor Türkiye de. Ayrıca o kadar mail falan attım tek bir cevap yok bari yalanda olsa navigasyon güncelleme çalışmaları devam ediyor falan de avut o bile yok yaa yazıklar olsun.

navigasyon işini geçen sene çok araştırmıştık. devletle ilgili izinler vs. bişeyler varmış.
detaylı navi haritası olması için Megane gibi çin malı navi takmaları lazımdı.
sırf Türkiye için de farklı navigasyon uygulaması kullanamazlar, Avrupa ülkelerinin yanında TR pek önemli değil.

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
navigasyon işini geçen sene çok araştırmıştık. devletle ilgili izinler vs. bişeyler varmış.
sırf Türkiye için de farklı navigasyon uygulaması kullanamazlar, Avrupa ülkelerinin yanında TR pek önemli değil.

Vay be burdada 3. dünya ülkesi muamelesi çektiler bize yani. Yazıklar olsun.

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Peki diğer markalarda durum nedir biliyor musunuz? Tamam megane çin malı takmış halletmiş peki mercedes, audi falan onların navigasyonları da kulanılmıyor mu Türkiye de aceba?

mcff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim basıma geleni biliyorsun az cok, ilgi alaka dısında son kullanıcıyı musteriyi onemsemeyen bir politika izliyorlar, tabi bunu sadece opel turkiye için dillendiriyorum.

Peki diğer markalarda durum nedir biliyor musunuz? Tamam megane çin malı takmış halletmiş peki mercedes, audi falan onların navigasyonları da kulanılmıyor mu Türkiye de aceba?