Astra milyonda bir olacak hazarlı kar kazası...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim önceki aracımın tavanına saksı düşmüştü, o günden beri aracımı bilmedigim bir yere park ederken kafamı yukarılara kaldırıp riskli birşey varmı diye kontrol ederim...

eser06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim önceki aracımın tavanına saksı düşmüştü, o günden beri aracımı bilmedigim bir yere park ederken kafamı yukarılara kaldırıp riskli birşey varmı diye kontrol ederim...

Size de geçmiş olsun. Benim kazam park halindeyken olmadı hareket halindeyken oldu.

Son düzenleme:

phdserkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayret bir şey diyorum. Bu kadarı gerçekten milyonda bir olabilir herhalde. Geçmiş olsun.

eser06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güncel güncel güncel

eser06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yine heryer bembeyaz. dikkat edin sizin başınıza gelmesin

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç aklıma gelmezdi böyle birşey olacağı oluyormuş demekki bir daha yaşanmaması dileğiyle.

eser06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yine kar yapdı Ankaraya. Ben yine uyarımı yapayım...

V

VaLe

Bilgi Girilmemiş
Çok geçmiş olsun üzüldüm valla.. hem araca yazık hemde zarar etmişsiniz emeğinize paranıza yazık ama şükretmeli insan.. gerçekten ön cama düşebilirdi de..

bu arada 150 kilo olması lazım diyen servise yüksekten düşen cisimlerim hareketle birlikte hız, hızla birlikte güç kazandığını hatırlatmak lazım.. 8. kattan tepesine küçücük taş atsam soluğu hastanede alır... :mad:

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmş olsun çok üzüldüm...ne yazık kı ülkede yasa yok uygulayan zaten yok normalde çatı yapılırken kar tutucular yapılmalı ama devlet yok mütahitlerdede ne yazık kuruş hesabına düşmüş yapmaz...mazallah altında insan geçse zaten olmuyormu bu ülkede ama kimse önlem almak için uğraşmıyor...bu arada zararı bina ödemek zorunda biliyormusun bilmem hatta bakın bina kaldırımında karları temizlemek binaya aittir ve kayan düşen olursa hastane masrafları binaya aittir. resim ekliyorum kar yakalama sistemi ile ilgili
images