astra ya simdi daha çok guveniyorumm

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında tamda anlatmak iistediğim malzeme kalitesiydi galiba sen beni yanlış anlamışsın. Evet direksiyon , vites topuzu , el freni vs. üstünde çalışılmış detaylar ama geriye kalan orta konsolun üst kısmına , göstergelere , klima ve teyp kontrol bölümlerine , üst kısma koydukları uyduruk ekrana , start stop düğmesine bak artık o kore kalitesinide aşmış Tata ile yarışır vaziyette duruyor ama sırf senin için haftaya Antalya'ya gittiğimde gidip bakıcam hatta istersen sende gel birlikte bakalım sonra Toyota Corolla yada Honda Civic bakmaya gideriz.
doğukan kardeşim o uyduruk dediğin ekranın aynısını bmw 3 serisine bak aynı şekilde duruyor. kadranlarda ne var çözemedim. konsol plastiğini resimden kalitesini nasıl algıladın onuda anlamadım.
ayrıca start stop butonu megane 2'dede aynıydı. ve bence bir sıkıntısı yok göreceli kavram yani dizaynla alakalı
klima bölümü bence şık duruyor. :D anlamadım yani bakarak malzeme kalitesini tasarımla dizaynla karıştırıyorsun hala :D

Son düzenleme:

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et

doğukan kardeşim o uyduruk dediğin ekranın aynısını bmw 3 serisine bak aynı şekilde duruyor. kadranlarda ne var çözemedim. konsol plastiğini resimden kalitesini nasıl algıladın onuda anlamadım.
ayrıca start stop butonu megane 2'dede aynıydı.
klima bölümü bence şık duruyor. :D anlamadım yani bakarak malzeme kalitesini tasarımla dizaynla karıştırıyorsun hala :D

Ben daha önce Fluence'e binmiştim zaten Hindistan havasında olduğunun bilincindeydim o yüzden Fluence'yi öne sürdüm yani fotoğrafla bakılıcak bir şey değil ama daha önce bakmıştım. Ama yinede gidip görmekte fayda var.

Epsilon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

i20 corsayı bir yol tutuşunda ezemez çok ciddiyim :D
1.2 sense modelini alma arefesindeyim geçen hafta baya bir kullandım abi bu araba b segmentinde mi dedim.
aynı donanıma sahip fiesta 50 bine satılıyor. ama bizim insanımızda eski hyundai izlenimi var ancak i20 süper bir araç...;)
i30 ise malzeme kalitesine kolay kolay laf edilmeyecek araç sadece ön yargılar yüksek. gerçekten astra j'den eksiği yok fazlası var...

Yeni Hyundai çok yol aldı, ilk günkü gibi değil katılıyorum. ABD'de de yaşadığım 6 ay boyunca da Hyundai'nin orada ne kadar popüler olduğuna kendi gözlerimle şahit oldum. Fakat benim anlatmak istediğim iki aracın sıfır ve ikinci el arasındaki fiyat farkıydı. Ben de dahil bir çok kimsenin ön yargısı henüz kırılmadı. i20 ezer, ezmez lafım yok ama 3 sene sonunda ben 500tl fazlasına sattım, arkadaşım 5.000tl ucuza.

i30'u da yalnızca bayide inceledim. Sert plastik kısımları tatmin etmedi. Belki gene ön yargıdır. İlk aracımı babamın desteğiyle aldığım yıllarda babama kızardım bu önyargılarından ötürü 30'u geçtikçe kopyası oldum çıktım :)