aux-usb dönüştürücü

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim gibi aracında usb çıkışı olmayan arkadaşlar için aux çıkışına bir kablo bağlayarak usb çıkışı elde edemezmiyiz acaba?
geçen bir teknomarkette sordum bu tarz bir kablonun olduğunu ama kalmadığını söylediler varsa da şunu merak ediyorum sadece bir müzik oynatıcıdanmı çalışır yoksa usb flash bellek taksak araç onu okuyup şarkıyı çalabilirmi ?

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: aux-usb dönüştürücü

onunla sadece telefon şarj ediliyor diye biliyorum mesela usb bellek takıp müzik dinlenebilme imkanı varmı ki?

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

iphone şarjı bu alet normal araç şarjı yani usb den müzik çalabileceğini pek sanmam

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

astraowner link' Alıntı:
iphone şarjı bu alet normal araç şarjı yani usb den müzik çalabileceğini pek sanmam

Çakmak bölümünün zaten radyo/cd sistemi ile bir bağlantısı yoktur o yüzden sadece enerji alınır, data transferi gerçekleşmez :)

Kafa karıştırmaması için fotoğrafları kaldırdım.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hocam onunla müzik dinleyemezsiniz çakmaklığa takılan usb girişi ile  şarj işlemi yapabilrisniz. başka br fonksiyonu yok. benim araçtada usb yok bend earaştımıştım ama so nuç hüsran

Murat.Dursun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bahadirusta link' Alıntı:
arkadaşlar benim gibi aracında usb çıkışı olmayan arkadaşlar için aux çıkışına bir kablo bağlayarak usb çıkışı elde edemezmiyiz acaba?
geçen bir teknomarkette sordum bu tarz bir kablonun olduğunu ama kalmadığını söylediler varsa da şunu merak ediyorum sadece bir müzik oynatıcıdanmı çalışır yoksa usb flash bellek taksak araç onu okuyup şarkıyı çalabilirmi ?

Maalesef teknik olarak mümkün değil. ::)
En basit anlatımla AUX analog bilgi taşır , USB Digital bilgi taşır ve bu portların yapılarından ve iç bağlantılarından dolayı birbirine dönüştürülemez.

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

verdiğiniz bilgi için teşekkürler murat bey bende aux-aux ara kablo var mp3 çalar cep telefonu yada iphone kullanabiliyorum sadece usb çıkışıda olabilirmi diye merak etmiştim sağolun necvox cyclone taktırmak şart artık usb çıkışı için..

Murat.Dursun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bahadirusta link' Alıntı:
verdiğiniz bilgi için teşekkürler murat bey bende aux-aux ara kablo var mp3 çalar cep telefonu yada iphone kullanabiliyorum sadece usb çıkışıda olabilirmi diye merak etmiştim sağolun necvox cyclone taktırmak şart artık usb çıkışı için..

Opel , Sport donanımdan IPOD kontrolu ve USB'yi sökmeyeydi , eyidi :)

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Murat.Dursun link' Alıntı:
Opel , Sport donanımdan IPOD kontrolu ve USB'yi sökmeyeydi , eyidi :)

Benden sökmeyi unutmuşlar :)