ayak aydınlatma

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün ayak aydınlatma işlemimiz elektirikçi ustamla yapıldı..beğeninize sunuyorum...
tavan aydınlatmadan şöfor kısmına kablo çekildi...ordan yolcu kısmına...ve sonra el freni ve vitesin olduğu konsolun altından arka kısma kablo çekildi ve led lambalarımız takıldı...
led ler 3çipli beyaz model..montajla ilgili resim yok malesef..az çok bildiğimiz şeyler...
tavan aydınlatma sökülüp kablo bağlantısı yapıldı sol direkten aşağı kabloyu indirip gerisi bağlantıya kaldı..

kullandığımız led

mlmJ18.jpg

9X0DLZ.jpg

rLnJEa.jpg

1PqGV5.jpg

LPmOyV.jpg

jJmQW9.jpg

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaliteli bir iş olmuş belli emeğinize sağlık. Kendi fikrim soğuk beyaz araç içine yakışmıyor. En azından sıcak beyaz olabilirdi daha orjinal olurdu güle güle kullanın

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaliteli bir iş olmuş belli emeğinize sağlık. Kendi fikrim soğuk beyaz araç içine yakışmıyor. En azından sıcak beyaz olabilirdi daha orjinal olurdu güle güle kullanın

teşekkür ederim..niye beyaz yaptığıma sorusuna aracımın iç aydınlatmalar güneşlikler kapı altları plaka park ve zenonlara kadar hepsi beyaz o yüzden beyaz yaptım...

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim..niye beyaz yaptığıma sorusuna aracımın iç aydınlatmalar güneşlikler kapı altları plaka park ve zenonlara kadar hepsi beyaz o yüzden beyaz yaptım...

tabi ki sizin takdiriniz benimde dış aksamda tüm ışıklar xenon ve beyaz fakat aracımın içine sıcak beyaz tercih ederdim. Gece açık bıraktığım için kırmızı yaptım. Açık bırakmayacak olsam sadece kapılar açıldığında yanan bir tesisat yapsam sıcak beyaz tercih ederdim. İç ve dış birbirinden farklı olsun isterim şahsen. Çok eleştirmiş gibi oldum kusuruma bakmayın tekrar güle güle kullanın :)

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi düşünüyorum kapıları açtığımda kapı aydınlatmaları beyaz..iç tavan beyaz ayak altları sıcak beyaz farklı bir renk nasıl olurdu bilmiyorum....gerçi zor değil...bağlantı kısımlarımdan sokülüp takılabilir denemek lazım ama değermi bilmiyorum....

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farklı çalışan yani çakmaktan falan alıp 2. ledi döşeyebilirsiniz iç ambians gibi olur fikir vermesi açısından kendi aracımın resmini koymak istiyorum. Dediğiniz gibi hepsini değiştirmezseniz 2 farklı renk garip görünebilir. Tüm ışıklarınızın beyaz olduğunu bilmiyordum.

KgkkAR.jpg

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
renk konusu zevk meselesi bence her araca sarı ayak aydınlatma cok yakışıyor,ama beyazda gayet güzel şık olmus güle güle kullanın :)

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizin aracın içide güzel görünüyor...bir önceki aracım vectrada sıcak beyaz yapmıştım güzel durmuştu...onda fiş koyup normalde de açıyordum dediğiniz gibi...ama bu aracımda aynada ambiyans aydınlatma var yeterli geliyor o...