Babamin bana hediyesi !

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Babamin bana hediyesi !

ևok teşekkür ederim abi aramiz gayet iyi şu an kol kola bi yürüyüş içindeyiz herşey gayet normal arabayida yaptirip güzel bitatile gideceğiz sonrasinda orjinal kalsin isterdim ama nasip boyleymis 30 cm lokal boya orjinallik bozuyorsa varsin bozsun degismedikten sora sıkıntı degil ya  :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Orhancım öncelikle çok geçmiş olsun. Babanla konuşma konusunda da kendi tecrübelerimi aktarayım.

֖nce çek babanı karşına, şöyle kaşlarını çat, kulağını çekerek oturt koltuğa. Sonra işaret parmağını burnuna doğru sallayarak "Bak bu seferkini affediyorum ama bir daha böyle bir şey yaparsan (burada elini havaya kaldırarak parmaklarını tamamen açacaksın) geliyor beş kardeş haaa. Hıııııı. Ted!" de. Bu aşamadan sonra babanın vücut kitle indeksine göre çeşit ihtiva eden bir dayak yiyebiliyorsun çok zevkli oluyor. (Mesela benimki hala atletik sayılabildiği için uçarak dalabiliyor bana)  ((:)

Yok babam beni öldürmesin, genç yaşımda elinde kalmayayım dersen ya da hepimizin babasını sevdiği gibi sende babanı seviyor ve kalbinin kırılmamasını istiyorsan en güzeli Ercan abimin söylediği gibi hasarı yaptırmaya gittikten sonra babana güzel bir yemek ısmarlaman. İnsanlar yaptıkları hatalar güleryüz ve iyi niyetle karşılanır ve geçiştirilirse o hatalar üzerinde kendi kendilerine daha çok kafa yorarlar, büyük ihtimalle birşey söylemene bile gerek kalmaz. :)

Ha bir dahakine arabayı durduğu yerde yan devirirse son paragraftaki tavsiyelerim için beni sorumlu tutamazsın. Herkes Ken Block olacak değil. (:)

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bababımın bana hediyesi başlığını görünce kendi kendime dedim ki heral babası altına sıfır araba çekti :)

geçmiş olsun

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun orhan bey size başımdan geçen bir olayı anlatıyım babam bundan önceki aracımı yeni aldığımda buna benzer ufak bi kaza yapmıştı oda park ederken ondekı arca sürtmüştü sağ çamurluğu tabi aradı bana söyledi işte olduğum için tepki gösteremedim ama okadar kızdım ki açıp bağırıp çağırmak istedim sonra oda arkadaşımla paylaştım sinirli halimi gören arkadaş bana keşke benımkıde hayatta olsada arabamı değil sürtmek perte çıkarıp arasa oğlum böyle böyle birşey oldu dese dediğinden beynimden kaynar sular boşaldı akşam eve  gittim koca adam ezıle buzule olayı anlatıyor bana dedim baba olsun mal senın malın vuracazda kıracazda birşey olmaz takma kafanı dedim. Sarıldı boynuma o an kı hissi değil arabayla mılyarlar trılyonlara değişmezdim... Sakın kırmayın babanızı...

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Orhan Geçmiş Olsun Kardeşim :)

Babana Teşekkür Et Bence Senin Gibi Bir Arkadaşı Bize Hediye Ettiği İçin...

Ellerinden Öpüyorum Amcacım Böyle Bir Zaman da Böyle Kaliteli bir Evlat Yetiştirdiği İçin...

Hepsi Gelir Geçer Canım Kardeşim Allah Huzur Sağlık Ağız Tatlılığı Versin...

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Çok çok geçmiş olsun, araba bir araçtır her zaman yerine konulabilir hatta daha iyisi bile konulabilir. Anne - baba bir tanedir. Alternatifi yoktur. Araç için kırmaya değmez.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ederim elimden geldiğince iyi yaklasacagim ama soyledigim gibi babam inatci dün kol kola gezdik falan yazmıştım devaminda amcamlara oturmaya gittik ve olayi soran amcama anlatis tarzi

Girermi girmezmi diye düşünürken girer deyip bastim gaza ardindan cart diye bi ses duydum camdan disari baktim takilmus duvara iyice yuklendim gaza caaaarrrrtttt diye ses geldi girdi içeri diye gülerek anlatıyor beni ciktilar saniyodu ama içime oturdu sessizce çıktım amcamlarin yanindan annemle konustum nesesi nası dedim tek senin yaninda düşünceli sen yokken umrunda degil hiç dedi annem

Babama bisey demedim ama bundan sonra kontağı saklayacagim

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Teşekkür ederim elimden geldiğince iyi yaklasacagim ama soyledigim gibi babam inatci dün kol kola gezdik falan yazmıştım devaminda amcamlara oturmaya gittik ve olayi soran amcama anlatis tarzi

Girermi girmezmi diye düşünürken girer deyip bastim gaza ardindan cart diye bi ses duydum camdan disari baktim takilmus duvara iyice yuklendim gaza caaaarrrrtttt diye ses geldi girdi içeri diye gülerek anlatıyor beni ciktilar saniyodu ama içime oturdu sessizce çıktım amcamlarin yanindan annemle konustum nesesi nası dedim tek senin yaninda düşünceli sen yokken umrunda degil hiç dedi annem

Babama bisey demedim ama bundan sonra kontağı saklayacagim
mantıklı eskı topraklar böyle ne yazıkkı allah yokluklarını göstermesin :) takmayın kafanıza sizde farzedin siz sürttünüz :) 

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun benzer sorunları ben de yaşıyorum babamla ancak babanızın kalbini kırsanız onaramazsınız. Arabayı her türlü onarırsınız. Sonradan pişman olacağınız şeyler yapmayın derim ben...

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yok ses etmeyecegim kalbini kirmadim ama anahtari saklayqcagim onada dünkü konusmadan sora karar kıldım kendi kendini gaza getiriyo diye :)

Bu arada araci teslim ettim boyayi temin edip işe baslayacaklarini söylediler guvendigim tanidigimiz birisi servis ugrasmaz parcayi komple degistirir 3 bin lira hasar kaydinida koyar tramere dedi eski halinin aynisini yaparim belli bile olmaz renk tutmasi için bana süre vermeyin oldu diyene kadar rahatsiz etmeyin aracinizin kontagini ruhsatini alin gidin dedi kapali garaja kitledik