Bagaj kapısını otomatik açma ve kaldırma - onurody

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bagaj kapısını otomatik açma ve kaldırma - onurody

onurody link' Alıntı:
projedeki gelişmeler kumanda kabı 4 butonlu siparişim elime ulaştı kendi orjinal kumandamı parçalayarak açtım ve karta ulaştım işte idda etiğim insignia ve cruze  astra j kumandaları standart kalıp olduğu doğruluyor

bazen projelerimi paylaşırken bazı arkadaşların alaycı olması hiç hoşnut değil eğerki istemiyorsanız bitire bilirim  SAYGILAR...

İnsignia ile kart aynı evet ama neticede herşey yine yazılımda bitecek. Siz sinyali gönderebilseniz bile bagajı aç diye bunu işleme koyup gerçekleştirecek olan beyin ve o yazılım bizde mevcut mu? Umarım başarıya sıkıntısızca ulaşırsınız. Merakla ve umutla bekliyorum ben de.

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mühendisimle konuştum kumanda kartı üreticisi ile irtibata geçtik tek yazılım tek kart üretildiği bilgisini aldık

herkese cok teşekkur ederim projeleri hayata gecirme tutkusu var bende...hobi olarak yapıyorum.
projem şu anda malzeme beklıyorum bursadan amortisör istanbuldan tact swich geldiğinde başlıyorum steeringwheel

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onurody link' Alıntı:
mühendisimle konuştum kumanda kartı üreticisi ile irtibata geçtik tek yazılım tek kart üretildiği bilgisini aldık

herkese cok teşekkur ederim projeleri hayata gecirme tutkusu var bende...hobi olarak yapıyorum.
projem şu anda malzeme beklıyorum bursadan amortisör istanbuldan tact swich geldiğinde başlıyorum steeringwheel

Dilerim yüz akı ile içinden çıkarsınız. Gerçekten çok takdir ediyorum sizin gibi arkadaşları.  bravoo

Yapım aşamalarını da bizimle paylaşmanızı çok isterim.

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

elbette ki paşlıcam bu işe aynı bölümde olan şefim ve mühendisimiz wosvagen bora sahiplerinden esinledim belki aranızda VWTURK sitesini bılen vardır boracılar uctu bu tıp konularda

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sn onurody bu işin altından hakkıyla kalkmanız durumunda direk moderatörlüge terfi ettirilmeniz için dilekce verecem valla :)

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eğer dilerseniz mühendis tanıdıgım var ona da danışabilirim  :)

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar projelerimde herturlu yardıma açığım... greatt

ön panjurdaki opel armasının hıza göre renk değiştirmesi projesi

ön tanpondaki sinyallerın daha önce yaptıgım arka tanpondaki kedi gözleri gibi kırmızı kaş led uygulaması projesi

ilginç fikirleri olanlar lütfen mesaj attın beklıyorum

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim daha önce başka bir başlık altında belirttiğim tuş fonksiyonlarını sesle kontrol edebilme fikri vardı.Aynı bluetooth taki sesli komut gibi, tüm radyo, cd çalar, klima ve cam düğmelerini sesli komut ile çalıştırma.

Geçen gün arkamda bir bmw belirdi.Sanırım gündüz farlarına angel eye diyorlar.Merceğin çevresindeki yuvarlak halka.BMW de bu halka ışığı sabit.Windowstan esinlendim.Bu ışık hıza duyarlı bir biçimde halka içinde tur atsa çok daha dikkat çekerdi.Yani karaşimşekte sürekli sağa sola giderken, angel eye de ışık sürekli bulunduğu tarafa göre araç dışına doğru halka içinde tur atıcak.Bizim araçlarımızda böyle bir uygulama yok fakat, uygulanabilir taraflarda hareketli ışık bence araca sofistike katardı.

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vehicle_dynamics link' Alıntı:
Benim daha önce başka bir başlık altında belirttiğim tuş fonksiyonlarını sesle kontrol edebilme fikri vardı.Aynı bluetooth taki sesli komut gibi, tüm radyo, cd çalar, klima ve cam düğmelerini sesli komut ile çalıştırma.

Geçen gün arkamda bir bmw belirdi.Sanırım gündüz farlarına angel eye diyorlar.Merceğin çevresindeki yuvarlak halka.BMW de bu halka ışığı sabit.Windowstan esinlendim.Bu ışık hıza duyarlı bir biçimde halka içinde tur atsa çok daha dikkat çekerdi.Yani karaşimşekte sürekli sağa sola giderken, angel eye de ışık sürekli bulunduğu tarafa göre araç dışına doğru halka içinde tur atıcak.Bizim araçlarımızda böyle bir uygulama yok fakat, uygulanabilir taraflarda hareketli ışık bence araca sofistike katardı.
karşıdan gelen araçların sürücüleri hipnotize olmasın :)

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Projeniz çok güzel çok mantıklı  sonucu merakla bekliyorum.  Ufak tefek denemelerle oluşabilecek sorunları da aşacağınıza eminim.