Bakımsız araç bulamıyorum !!

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sahibinden.com üzerinden araç bakıyorum. Hangi ilana baksam, bakımları yeni(!) yapılmış, lastikler yeni, akü yeni, triger yeni vb.

Hatta bazılarının TÜM bakımı sadece 1 hafta önce yapılmış.

''Satmadan önce tüm bakımlarını yaptırayım da; bakım masrafı bana kaçsın.'' diye mi düşünülüyor?

Arkadaş, bu memlekette bakımı yeni yapılmamış, lastikleri, aküsü, trigeri YENİ değişmemiş araç bulmak neredeyse imkansız (!) :maden:

Ne milletiz ya :sopa:

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sahibinden.com üzerinden araç bakıyorum. Hangi ilana baksam, bakımları yeni(!) yapılmış, lastikler yeni, akü yeni, triger yeni vb.

Hatta bazılarının TÜM bakımı sadece 1 hafta önce yapılmış.

''Satmadan önce tüm bakımlarını yaptırayım da; bakım masrafı bana kaçsın.'' diye mi düşünülüyor?

Arkadaş, bu memlekette bakımı yeni yapılmamış, lastikleri, aküsü, trigeri YENİ değişmemiş araç bulmak neredeyse imkansız (!) :maden:

Ne milletiz ya :sopa:

Bende var birtane bakımsız yağının bile ne zaman değiştiğini bilmiyorum her yerinden ses geliyor arabanın.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
:) şimdi genelde bu şekilde bakımlı falan filan araçların plakalarını sorgulayın kesin satış yapılalı sadece 1-2 ay olmuştur. :)

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zamanında bir araca öyle demişlerdi, tüm bakım hatta ağır bakımları yapıldı diye.

Araç alındıktan belli bir süre sonra tekleme yapınca sanayi yolu tutuldu ve çıkan bujilerin hepsi ayrı marka ve en az 40.000 kullanılmış durumdaydı. 2 ay sonrada akü elde kalmıştı.

Yani aldıktan sonra içe sinecek şekilde ayrıntılı baktırmak lazım.

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben aracımı satmadan önce tüm bakımlarını yaptırmıştım. üstüne tüm yağ kaçaklarını da... sadece krank keçesinin volant tarafı kalmıştı.. oradan da çok az kaçırıyordu. Triger için de zaten kaputta etiket vardı. değiştiği tarih ve km yazıyordu..
Aldığım araç ta sözde bakımlı idi ama ben tekrar bakım yaptırdım. Yağı güzel çıktı ama yağ filtresi berbat... polen filtresi sıfır iken hava filtresi kötü.. Diğer sıvılarında problem yoktu.
Geçen malum sitede ilanları geziyorum.
bir ilanda gözüme ilişti.. TRİGER SETİ yeni değişti diye.... Ancak şöyle bir durum vardı, o araçta ki motorda triger kayışı yoktu, araç zincirli idi. Şimdi bu araç alınır mı ????
Bildiğiniz araba olsun 300 000 km de olsun, bence daha sağlıklıdır.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rutin olarak bakımı yapılan aracın bakımlarının yapıldığının göze sokulma hadisesi olabilir, ben hiç yazma gereği duymadım ama hep şansıma arabaya aldığım lastikler 10bin km kullanıldı ve sıfır görüntüsüyle yeni sahibine gitti, motor yağı filtresi v.s sarf malzemeleri de hep 2-3bin kmde gitti, bakımlıymış ya :D
Corsa'nın yağı ne durumda hiç bilmiyorum ama :D Bugün sciroccoya yandan girdim, yaşasın kaybedecek bişey olmama durumu, başkası düşünsün :D :D :D

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim vectra yi da satacam bakımına 2 bin var ama ben değiştirip satayım diyorum hata mi ediyorum acaba ?

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim vectra yi da satacam bakımına 2 bin var ama ben değiştirip satayım diyorum hata mi ediyorum acaba ?

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aldığınız ürünlerin, yaptırdığınız işlemlerin belgelerini fotoğraf ile ilanınıza eklerseniz, kendinizi; kinayeli olarak konuyu açmama sebep olan birçok ''kopyala-yapıştır''cıdan ayırmış olursunuz.