Bakımsız araç bulamıyorum !!

lapsetur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net
Bende aracımı satmadan önce tüm bakımlarını yapmıştım. Üstüne ilave çift egsozu, aküyü, konjektörü, kürbürator kapağı jontasını değiştirmiştim klima gazı bastırmıştım ve tam 4 lastiği değiştirecekken arabayı sattım.

Acaba daha önceden satmaya karar vermiş olsaydım bunları yaptırırmıydım bilmiyorum

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aldığınız ürünlerin, yaptırdığınız işlemlerin belgelerini fotoğraf ile ilanınıza eklerseniz, kendinizi; kinayeli olarak konuyu açmama sebep olan birçok ''kopyala-yapıştır''cıdan ayırmış olursunuz.
Anladım illaki belge önemli tabiki belgesiz olmaz.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sakura71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önceki aracımı satarken adama dedim; yağ, filtreler, bujiler, bobin, şanzıman filtresi temizlenip, şanzıman yağ değişecek. Ustalara gösterdi almadan önce ustalarda aynısını söyledi. Öyle sattım gitti. Şimdi buları söylemesem, yeni yapıldı bakımları desem adama sonra ortaya çıksa ve kulağımı çınlatsa ne olacak. Allah muhavaza aldığım paranın hayrımı olacak. Elbet biryerden çıkar.
Bu arada aracı aldığımda aracın servis faturalarını göstermişti adam. Herşey belgeliydi. Bu yüzden aracı alırken ekstra avantaj sağladı.

garbis

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Tamamen dürüstlükle alakalı bir durum, bazıları da satacağı için aracı hor kullanır , hırpalar. Bazısı da bakım zamanı gelmişse bakımını yaptırır satarken de durumu izah eder, olur biter. Zaten birisi bir konuyu çok fazla eziyorsa anlamak lazım ki orda bir iş var.
"Çok temiz araba abiiiii, daha stepnesi yere basmadı"
Be mübarek arabanın anasını ağlatmışsın stepneye sıra gelmemiş demek ki; yada stepneye bi jant lastik almak kaç paralık şey ki

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Onun için biraz fazla verip yetkili servis kaydı olan araç almak en mantıklısı.

sakura71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen öyle. Önceki aracım 17 bin tl vermiştim 6 yıl önce. Ama piyasası 14-15 bindi. Hep dediler pahalı aldın. 2 yıl bindim bakım hariç hiç usta yüzü görmedi. Alırken adam bir servis faturası verdi bana 100 bin ağır bakımı. O zaman 2000 tl idi.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Onun için biraz fazla verip yetkili servis kaydı olan araç almak en mantıklısı.
Hic yetkili servis girdim yok :) bunun yerine facebook girdim var. Her bakimda ve neredeyse her temizkte bile foto fatura falan ceker koyarim tarihi km leri hep bellidir. Isteyen facebookumda geriye giderek aracim hakkindaki butun bilgilere, lastik patladigi tarihe kadar ulasabilirler :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Son aldığım aracı nasıl olsa bağda bahçede kullanacağım boya falan önemli değil diyerek fazla incelemeden aldım. Kaportada ve döşemelerinde görünen bir kaç hatası vardı o nedenle biraz hesaplı oldu. Sanayiye girmişken bir iki ilave de ben yaptırdım. Benim gözümde araç halen çok temiz değil ama piyasadaki temiz denen araçlarla karşılaştırınca benim araç bir çoğundan kat kat daha temiz. Bu yaşıma geldim, bazı satıcıların temizlik anlayışını halen anlamış değilim.

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Son aldığım aracı nasıl olsa bağda bahçede kullanacağım boya falan önemli değil diyerek fazla incelemeden aldım. Kaportada ve döşemelerinde görünen bir kaç hatası vardı o nedenle biraz hesaplı oldu. Sanayiye girmişken bir iki ilave de ben yaptırdım. Benim gözümde araç halen çok temiz değil ama piyasadaki temiz denen araçlarla karşılaştırınca benim araç bir çoğundan kat kat daha temiz. Bu yaşıma geldim, bazı satıcıların temizlik anlayışını halen anlamış değilim.
Abi buarada dört gözle o aracı nasıl toparladığını anlatacağın detaylı raporu merakla bekliyorum [emoji2]

imla hataları için affola mobil gönderi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et