Başıma öyle bir olay geldi ki!!!

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim de başımıza gelmişti böyle tuhaf birşey, akşam geceye yakın dershaneden dönüyorduk arkadaşlarla 3 kişi arabanın içinde. Mahalleye yaklaştık sitelerin arasından geçiyoruz ama tenha yerler.

İri yarı bir adam yolun kenarında ama uzaktan bir anormallik olduğu belli. Yanında da yaşlı birisi ve bir bayan daha var, adam el etti. Yavaşladım biraz yanında ailesi var sanarak sanırım birşey soracak dedik. Tam yaklaşınca bir baktık adamın gözler kaymış :S Bastım gaza ama o sırada tavana bir darbe indirdi... Arkadaşlar bas aga bas diyor :) Biraz korkmuştuk açıkçası.

O yüzden gece geç saatlerde araba içinde dahi olsa dolaşmak pek tekin değil artık şu dönemde... Allah kötülerle karşılaştırmasın.

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş öncelikle çok geçmiş olsun...Arada kaynadı bu arada doğum günün de kutlu olsun.Magandasız huzurlu bir ömür dilerim :good:

astra2003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabada koltuğun altında levye var. Sıkıyosa gelsin bakalım :))
geçmiş olsun

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tarz kafası iyi aklı yerinde olmayan kendine "insan" denilen gereksiz işlerle uğraşıp normal insanların huzurunu bozmaya çalışan tipler son zamanlarda çoğaldı bunları yapınca ellerine ne geçiyor ne kanıtlıyorlar anlamak mümkün değil maganda terörü hızla yayılıyor işte onunla geçmiş olsun en kısa sürede gidip şikayette bulunun plakayı tespit ettirip mobeseden yakalattınızmı o şahısın işi çok zor.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
benim arabada koltuğun altında levye var. Sıkıyosa gelsin bakalım :))
geçmiş olsun
Belinde silah olsa kaç yazar :(. Belli ki adamda Allah korkusu yok, insanlıktan nasibini almamış, sen can havliyle levyeyi adamın kafasına geçirdin diyelim, ya ondan sonrası. Hukuk ömnünde adam muamelesi gören şerefsiz yaratık mezara, nefs-i müdafa yapan ise kodese. Maddi durumun iyi değilse yıllar boyu ailen, çoluğun çocuğun sefilleri yaşasın, değer mi? Ne işiniz var levyeyle, sopayla, unutmayın şiddet şiddeti doğurur basın gaza gidin.

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
okurken ben bile çok sinirlendim. bu tip kişilerin Allah zaten belasını vermiş belliki. yoksa normal insan gibi davranırlardı. ama birde sizden bulsunlar. belkide canınıza kastetmiştiler. olayın peşini bırakmayın lütfen. polis yardımcı olmazsa poliside rahatsız edin. mobese varsa çözmeleri lazım olayı.

astra2003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Belinde silah olsa kaç yazar :(. Belli ki adamda Allah korkusu yok, insanlıktan nasibini almamış, sen can havliyle levyeyi adamın kafasına geçirdin diyelim, ya ondan sonrası. Hukuk ömnünde adam muamelesi gören şerefsiz yaratık mezara, nefs-i müdafa yapan ise kodese. Maddi durumun iyi değilse yıllar boyu ailen, çoluğun çocuğun sefilleri yaşasın, değer mi? Ne işiniz var levyeyle, sopayla, unutmayın şiddet şiddeti doğurur basın gaza gidin.

savaş bey tamamda çalışıp yemeyip biriktirdiğin parayla aldığın arabayı bir ayyaşın kafası iyi diye gelip zarar veriyor. o sinirle kendimi tutamam iner arabadan girişirim.diyelimki kaçtım o ş....lerin yaptıkları yanınamı kalsın? hiç yoktan 2 dişini kırayım onuda çok görmeyin :cool:

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
savaş abi haklısın ama bazen insanlarla anladığı dilden konuşmak gerekiyo. dediğiniz gibi bu tip kişilerin dirisi para etmez ama ölüsü çok para eder.

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle doğum gününüz kutlu olsun, ve de bu üzücü olay nedeniyle geçmiş olsun. Yapmanız gereken oradan uzaklaştıktan sonra 155 i arayıp polise durumu bildirmekti. Şu an yapabileceğiniz ise olayın olduğu yer karakoluna gidip şikayetçi olmak, belki polisin tanıdığı serserilerdir. Bu durumda durmayıp kaçarak da en doğrusunu yapmışsınız, dursaydınız size de zarar verebilirlerdi, tekrar geçmiş olsun.

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabada sopa , job şart bende 2side var bırı benım koltugun yanında dıgerı yolcu koltugunun yanında bu gıbı durumlarda lazım oluyor bu arada geçmiş olsun ama adam maganda olsa bıle durduk yere oyle bır sey yapacagını zannetmıyorum bı sebebi vardır bence

Son düzenleme: