Baskı - Balata - Triger için tavsiye.

mstf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaklaşık bir ay önce triger'i değiştirdim. parçaları izmit den opel parçacısından kendim aldım işçiliğini ustama yaptırdım. gm orjinal triger seti + graff devirdaim 190 liraya aldım.

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de geçen ay triger setini opelparçacı dan aldım opel gm den alacaktım fakat fiyatları bana opelparçacıda daha uygun geldi adamlar havaleyi geçtiğim gün hemen kargoladılar bu konudada ilgililer orada uygunsa tavsiye ederim karosuda uygun tuttu kocaman bi koliye 10 tl vermiştim...

thskt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu hareketlendirmek için yeni konu açmadım arkadaşlar. geçen gün kayseri'de ateş oto var oraya gittim. * bilenler ateş oto hakkında görüşlerinizi bekliyorum *.

baskı balata + bilya + ön fren diskleri ve arka kampana tornalama mı artık neyse ondan yapılacak. fren balataları değişmeyecek. hepsine işçilik dahil 700 tl fiyat verdi.

sizce yaptırmalı mıyım?

oguz006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bence kafanı fazla yorma.bu işler birazda şans işi servisine gider yaptırırsın yaptırdıktan sonra araçta acayip şeyler olmaya başlar artık arıza giderilene kadar servise abone olursun, gider sanayide birine yaptırırsın araban dört dörtlük olur hatta eskiye nazaran sürerken daha da keyif alırsın.onun için kendin alacaksan kaliteli parça al ama kesenede uygun olsun.usta da kimine göre iyi kimine kötüdür.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
serviste şu an yaş indirimi var.parçalar önemli parçaları serviste değiştirmeni tavsiye ederim.

thskt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şuan kesinlikle kararımı verdim :D baskı balatayı değiştirecem. çünkü bu sabah bi hyundai ile kapışayım dedim. araba anca bağırıyo. anca 3.vitese kadar dayanabildi. 3.viteste devir uçtu gitti ama araba hızlanmadı. Diğeri o arada geçti :D

Demekki neymiş ? :D Cevap sizden....

helldemons

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arada fazla fiyat farkı yok bence yetkili servis daha iyi olur en azından yaptıkları iş garantili...

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ibrahim kardes, sitte tamirde parcalari göremedim lakin debraj luk olsun triger de conti veya dayko gates gibi marka olsun...birde Mahmut kardesim gibi bu parcalari opelden arastir ve disari ile kiyaslama yap arti opel servisi indirim ile kaca yapiyor ona baktir...