Benzin deposundan gelen ses

Sedmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim. İsmim Sedat. İlk forum üyeliğim ve ilk aracım o yüzden şimdiden bilmeden bir kusurum olursa affola. Sizlerden ricam varsa başına gelmiş olan yada bilginiz yardımcı olmanız. Aracım astra j cosmo 2012 model alalı 1 ay oldu. Yalnız 3 gün önce başlayan bir sorunum var. Nereye götürdüysem herkesten farklı cevap aldım. Sorunum araç ile 10-15 km gidip stop ettikten sonra yakıt deposundan taktaktak ses gelmesi önce yavaş tak tak sesi sonra hızlanıp taktaktak diyip susması. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba. Şimdiden teşekkür ederim

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Bezin deposunun içerisinde bir şey yok sadece pompa var

Sedmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bezin deposunun içerisinde bir şey yok sadece pompa var
Önce eksozdan geliyor sanıp ustaya gittim. kanala girip alttan bakınca sesin depodan geldiğini söyledi. Bir kaç yere daha götürdüm normal dedi. Normalse Daha önce neden yapmadığını söyledim. Anladım ki usta yok ya da uğraşmak istemiyorlar. Servis yolu gözüktü bize.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Aynen uğraşmak istemezler elinizden gelirse deponun kapağını açıp bakın

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Bu konu tam @Zafer715 hocamlık. Daha önce buna benzer konularda yazmıştı. Kanister valfi veya benzeri bir şekilde sitemizde aratırsanız bulacağınızı düşünüyorum.

Sedmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konu tam @Zafer715 hocamlık. Daha önce buna benzer konularda yazmıştı. Kanister valfi veya benzeri bir şekilde sitemizde aratırsanız bulacağınızı düşünüyorum.
Evet bu konuyu bulup okudum ama belirtilen arızalar yok bende. Aracım da arıza ışığı yanmıyor, ilk çalıştırma normal, yürür gayet güzel, rolantide ses yok sadece stop ettikten sonra ses var. Pazartesi servise gidecem artık çünkü gerçekten sinir bozucu bir durum.

Hakan55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Depodaki havayı tahliye eden valf arızalı olabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sedmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Depodaki havayı tahliye eden valf arızalı olabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Muhtemelen. Yarın sabah gidecem servise. Sanayiye gitmeyecem. En azından garantili iş yaparlar.

• Beğen
Tepkiler: Hakan55

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Aynen öyle garanti verirler orada herhangi bişey olursa yaparlarken kendileri karşılar

Sedmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok şükür şimdilik sorun yok gibi görünüyor ses gitti. Depo havalandırma valfi değişti. İşçilik+parça 330 TL.