Benzin-dizel-lpg...

Dizelmi?Benzinlimi?LPG mi?

• Kullanılan toplam oy
    373

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Konuya yazan yazmış Dizel dahasını bilmem ekonomi adına LPG ise Allah belasını vere.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Konuya yazan yazmış Dizel dahasını bilmem ekonomi adına LPG ise Allah belasını vere.

Bu kadar LPG kullanan var niye belasını versin nadir ağabey , yazık değil mi ahın tutarsa bu kadar millete :)

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben benzinli araç kullandım bugüne kadar kullanmayada devam edeceğim. Lakin yıllık 20.000 km altında yapan insanlar için dizelin çokta iyi bir tercih olduğunu düşünmüyorum. Düşünenede bir şey diyemem keza babamda dizel auris aldı :) 12 yaşındaki arabasını 81000 sattık siz düşünün :)
Ben benzinli arabayı seviyorum sessiz sakin güzel iyi...
bakım masrafları ne kadar farklı bilemem...Ama 2. el dizel almam...Alacaksam sıfır alırım. Turbo doğru kullanıldı mı? ilk çalıştırmada kapatmada doğru kapatıldı mı? beklenildi mi? bunlar önemli... Ama her zaman en güzeli benzin :)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu kadar LPG kullanan var niye belasını versin nadir ağabey , yazık değil mi ahın tutarsa bu kadar millete :)
kullanana dememişki nadir abi...Hatta kendide kullanıyor...
Ama lpg hakkında bukadar problem bu kadar konu bu kadar arıza ve bu kadar fiyattının yükseltilmiş olup insanların sömürülmesine denmezmi bu laf...
daha tutacak ah mı kaldı millete ah ettirdiler ne halt edeceğini şaşırdı millet...

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bazı arkadaşlar temiz çevre için LPG yazmış bence bu savunma mekanizması kimse çevre için LPG taktırmıyor herkes tasarruf için kullanıyor :)

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Bazı arkadaşlar temiz çevre için LPG yazmış bence bu savunma mekanizması kimse çevre için LPG taktırmıyor herkes tasarruf için kullanıyor :)

Devlet baba ne kadar beni düşünüyorsa bende o kadar cevreyi düşünüyorum ... Yani hersey duygusal :)

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla maşallah demem lazım lpg kullanarak dizele kafa tutarım :) Ama daha 10bin km oldu ilerde ne olur bilemem :/

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
kullanana dememişki nadir abi...Hatta kendide kullanıyor...
Ama lpg hakkında bukadar problem bu kadar konu bu kadar arıza ve bu kadar fiyattının yükseltilmiş olup insanların sömürülmesine denmezmi bu laf...
daha tutacak ah mı kaldı millete ah ettirdiler ne halt edeceğini şaşırdı millet...

Aynen öyle bunca zaman dünya da insanlar LPG kullansın diye teşvik edilirken ülkemizde kusura bakmasında çevre filan kimsenin umurunda değil. Umurun da olsa trafik içinde ne dizel nede benzinli araç olurdu %85 üzerinde araçlarda LPG olur ve fiyatı da 1 TL dahi olmazdı....