Beyler bu egzoz neden böyle

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
bu araç'ın resimleri 3-4 yıl vardır sanırım çekileli,
kanaryadan idi sahibi, amg jantları vs. baya bşi yapmıştı sonradan sattı heralde, arkada opc tamponu taktı egzosu o yüzden ortadan cıkarttılar

ahmet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mustafa kardeşimiz bi konu açmış bir kişi bile egzosu begenmeyince suçu kore lobisine atıyor kardeşim yorumlara açık degilsen yorum yapılacak konu açma arkadaşlara katılıyorum egzoz olmamış modifiye seviyorsan eskisine benzer biseyler yap yada orjinaline don bu şekilde abes duruyor tigra ya laf atiyolar ya öyle bisi olmuş sanki

LT18i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mustafa_razor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kusura bakmayın tartışmanın başlangıcı sizden kaynaklı değil ama bende anlamıyorum bu era yı bu kadar övmenizi. Seviyorsunuz fakat gereksiz övgü araçdan soğutuyor. Era Albea Symbol tipi araçlar hiçbir beklenti beklenmemek suretiyle yakıt tüketimi avantajıyla piyasaya çıkan araçlar. Performans yol tutuş kalite beklemek yanlış. Kaza yapmadan her araba sağlamdır. Ayrıca 'birdaha asla opel almam' dediğinize göre bu forumda pek işiniz kalmamış demektir.

Adm opel almam diyo opelim forumuda geziniyo olacak iş değil :(

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide opel almam dedi diye forumda dışlayacak mıyız ?
saçma sende diyorsun şimdi satıp vw gececeğim diye sende girme mi diyelim ?

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide opel almam dedi diye forumda dışlayacak mıyız ?
saçma sende diyorsun şimdi satıp vw gececeğim diye sende girme mi diyelim ?

fatih bey burda kimse kimseyi dışlamaz fakat opel forumunda opele saygı duyulması gerek. Kimse hyundai veya başka bir araba kullanıyor diye kimseyi dışlamaz fakat asla opel almam diye opeli kötüleyecek olursa burdaki binlerce opelci o kişiyi dışlar.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fatih bey burda kimse kimseyi dışlamaz fakat opel forumunda opele saygı duyulması gerek. Kimse hyundai veya başka bir araba kullanıyor diye kimseyi dışlamaz fakat asla opel almam diye opeli kötüleyecek olursa burdaki binlerce opelci o kişiyi dışlar.
neyine saygı duyulması gerekiyor ?
arkadaşlar 1 avuç vida topluluğu altı üstü. eksiklerini gedikleri söylenir. marka fanatizmi hat safhaya çıkıyor. tamam site opel fan club ama başka marka kullananlarada saygı ;)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende opelden nefret ediyorum fakat burada ismini sayamayacağım kadar fazla kardeş ve abiyle güzel bir sohbetim var...tamam opel formu dur,ama opel özel servisine opelden başka araba girmiyormu;bende bundan sonra kesinlikle opel düşünmüyorum hatta ve hatta opel düşmanıyım ama buradaki herkesi seviyorum,bilgi paylaşmak onlardan birşey öğrenmek danışmak benim bildiğimden onların faydalanması güzel birşey...
bunu tartışmanın hiç alemi yok...isteyen trabant alsın isteyen arabasız gelsin clio sunun gaz kelebek arızasını sorsun,kimisi bmw sinin vuran vanos u biliyorsak herkes paylaşır,hatta renk bile gelir ;)

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

neyine saygı duyulması gerekiyor ?
arkadaşlar 1 avuç vida topluluğu altı üstü. eksiklerini gedikleri söylenir. marka fanatizmi hat safhaya çıkıyor. tamam site opel fan club ama başka marka kullananlarada saygı ;)

buradaki herkesin zevkine saygı duyulması gerekir.Sorun söylenmiyor kötüleniyor.Sorun varsa Teknik Servis bölümü var. Yazdıklarımı dikkatli okuduğunuzu düşünmüyorum başka araç kullanıyor diye kimse dışlanmaz

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
buradaki herkesin zevkine saygı duyulması gerekir.Sorun söylenmiyor kötüleniyor.Sorun varsa Teknik Servis bölümü var. Yazdıklarımı dikkatli okuduğunuzu düşünmüyorum başka araç kullanıyor diye kimse dışlanmaz

Olay baska arac degil. Armut armutdur, armuta elma dersen sknti olur. Uzun suredir devam eden bir sey bu. Saygi, karsilikli olur, yoruma acik olmak gerekir. İddialasmiyoruz, bilgi paylasiyoruz.

Tapatalk.

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olay baska arac degil. Armut armutdur, armuta elma dersen sknti olur. Uzun suredir devam eden bir sey bu. Saygi, karsilikli olur, yoruma acik olmak gerekir. İddialasmiyoruz, bilgi paylasiyoruz.

Tapatalk.

saygımda kusur ettiğimi düşünmüyorum ve olaya tarafsız bakılmadığını düşünüyorum. Benim amacım tartışma yaratmak değildi ama gelen sert cevaplar beni de tartışmaya dahil etti. Daha fazla yorum yapmayacağım çünkü taraflaşma varken düzgün bir iletişim mümkün değil. Herkese iyi günler dilerim.