Beyler bu egzoz neden böyle

_Vahan_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araççç seninn miii oguzhan öksüz arkadaşımın eski arabasıydı siz mi aldınız aracıı?

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
saygımda kusur ettiğimi düşünmüyorum ve olaya tarafsız bakılmadığını düşünüyorum. Benim amacım tartışma yaratmak değildi ama gelen sert cevaplar beni de tartışmaya dahil etti. Daha fazla yorum yapmayacağım çünkü taraflaşma varken düzgün bir iletişim mümkün değil. Herkese iyi günler dilerim.

Yazdiklarim size degil, yanlis anladiniz sanirim? Sure gelen bir seyden bahsediyorum, tamamiyle takip ettiginizi sanmiyorum. Ayrica kimseye de taraf degilim dogru dogrudur.

Tapatalk.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yauw arkadaş herkesin malı kendine güzelde fanatikliğin alemide yok gerçekten....
Hyudai Era , Albea, Symbol efendime söylim Logan kullanım amaçları belli az yaksın 6 kişi sığsın bagaj geniş olsun.... Bunun dışında makaslamaya girmek ıvır zıvır yapmak tehlikenin dik alası.... Kullanmadığımız arabalarda değil hani.
Bu arada herkes istediğini yazar kimse kusura bakmasın. Opel kullanıyoruz diye fanatikliğin yada başka markalara kapalılığın bir alemi yok.
Opel dışında kendime ait nissan arabam oldu kız kardeşimde atos babamda auris var...hepsinin kendine göre eksisi artısı var... Ama sırf o markayı kullanıyoruz diye de bir mercedes bmw edasıyla yaklaşmanın alemi yok.

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yauw arkadaş herkesin malı kendine güzelde fanatikliğin alemide yok gerçekten....
Hyudai Era , Albea, Symbol efendime söylim Logan kullanım amaçları belli az yaksın 6 kişi sığsın bagaj geniş olsun.... Bunun dışında makaslamaya girmek ıvır zıvır yapmak tehlikenin dik alası.... Kullanmadığımız arabalarda değil hani.
Bu arada herkes istediğini yazar kimse kusura bakmasın. Opel kullanıyoruz diye fanatikliğin yada başka markalara kapalılığın bir alemi yok.
Opel dışında kendime ait nissan arabam oldu kız kardeşimde atos babamda auris var...hepsinin kendine göre eksisi artısı var... Ama sırf o markayı kullanıyoruz diye de bir mercedes bmw edasıyla yaklaşmanın alemi yok.

yanlış anlaşılmaya neden olduğum için kusuruma bakmayın. Benim amacım opeli yüceltip övmek değil. Savunmak da değil. Aslında benim yazma nedenimde opel değil. Hyundai Accent Era aracının bu kadar övülüp yüceltilmesi. Ben bu yorumu eleştirdim ve sanki küfür etmişim gibi tepkiler aldım ve kusura bakmayın araç sahibinin arkadaşları da direk cephelendiler. Taraf tutmaktan kastım bu idi. Yoksa Caner bey kendinizin de era yı eleştiriyorsunuz fakat arkadaşınızı korumak için bana cephe alıyorsunuz. Opeli sevmediğiniz halde dile getirmemeniz saygılı olduğunuzdandır. Uzatmak istemiyorum bu forumu seviyorum ve tartışma olsun istemiyorum. Herkesten özür diliyorum.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dediğine lafım yok güzel kardeşim era birden corvette gibi bir araba oldu,ben sahibine kızdım ama git demedim sadece bu araba budur bana bundan fazlasını öğretme demek istedim,araban era kak s...tr ol git demedim ben ona....aynı şekilde sana diyorumki ne arabası olursa olsun gelir takılır sorusunu sorar eder...lafım burada sana sen adama açık açık git dedin ben öyle birşeymi dedim ???opeli olmayan adamın veya sevmeyenin yeri yok diyosun bak ben nediyorum ??
yanlış !! çarpıtma...

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dediğine lafım yok güzel kardeşim era birden corvette gibi bir araba oldu,ben sahibine kızdım ama git demedim sadece bu araba budur bana bundan fazlasını öğretme demek istedim,araban era kak s...tr ol git demedim ben ona....aynı şekilde sana diyorumki ne arabası olursa olsun gelir takılır sorusunu sorar eder...lafım burada sana sen adama açık açık git dedin ben öyle birşeymi dedim ???opeli olmayan adamın veya sevmeyenin yeri yok diyosun bak ben nediyorum ??
yanlış !! çarpıtma...

sevmeyene yer yok demedim ve demeyede hakkım yok saygılı olması gerektiğini söyledim. kendisi sevmese bile opeli sevmediğini söyler arabanın orasına burasına çamur atmaz. Siz sevmediğinizi söylüyorsunuz ve kimse size birşey demiyor.Çünkü başkalarının aracına çamur atmıyorsunuz. Bu sizin saygınızdan. Ama ben yinede yorumumun arkasındayım. Kimsenin kalbini de kırmak istemiyorum. Kırdıysam özür dilerim.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
sevmeyene yer yok demedim ve demeyede hakkım yok saygılı olması gerektiğini söyledim. kendisi sevmese bile opeli sevmediğini söyler arabanın orasına burasına çamur atmaz. Siz sevmediğinizi söylüyorsunuz ve kimse size birşey demiyor.Çünkü başkalarının aracına çamur atmıyorsunuz. Bu sizin saygınızdan. Ama ben yinede yorumumun arkasındayım. Kimsenin kalbini de kırmak istemiyorum. Kırdıysam özür dilerim.

İlk mesajlarim da sunu belirttim; bugune kadar tum konusulanlara tam hakim degilsiniz sanirim dedim. O hos goru saygi zaten Dogukan'a gosterildi. Ama o kadar uzadi ki buralara geldi.

Tapatalk.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
yanlış anlamayın egsozu görüce gülme krizine girdim:kop: