bi gereksiz soruda benden olsun

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgili kardeşim öncelikle yeni aracın hayırlı olsun. Ben kasım ayında (Ankara, Anadolu S.) Ford'u 184 liraya sigortalattım. % 15 hasarsızlık indirimi uygulandı. (Bir de her ne demekse şöyle bir ibare var; sahiplik - yaş :))) - Risk kombine oranı % 7)
yaş indirimi uygulaması var..

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sayın dragon sız yetkılı bır kısıye benzıyorsunuz nan 91 model arac aldım kendıme 350 lıramı verıcegız sımdı vay anasınıı sayın sehırcıler gıder karstan yaparım sıgortasınıı 20 lırayaaa ıs bıter :D

Evet janım yetkiliyim :D Araban hayırlı olsun en az 300 bayılırsın :)

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
trafik sigortasında serbest tarifeye geçildiği için farklı fiyatlar çıkıyor...

pztsi bakarım ben bizde ne kadarmış 34 plaka...

lovemania

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
kudak.deviantart.com
Şöyle örnek vereyim, aracımı 2009 yılında aldım, tanıdık oldugu için groupama'dan yaptırdım 190liraydı, 1sene sonra yine 190 liraydı %10 indirimle ama tabi aracın değeri vs arttıgı için aynı fiyata geldi. neyse o arada kasko sirketim olan anadolu sigortadan da fiyat aldım 290lira teklif geldi. aksigorta da 270lira verdi. Zaten kasko yaptırdıgım için trafik sigortasının teminatlarını pek önemsemedim bu yuzden groupama'dan yaptırdım.

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet janım yetkiliyim :D Araban hayırlı olsun en az 300 bayılırsın :)

pazartesi bakıcagız duruma gore arastırmaya devam en uygundan cozmeyı dusunuyourm :D

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
Şekerbank'ın SBN sigortası var. Fiyat olarak uygundur.Ben 34 plakayı 260 yaptırdım. 10 taksit..

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Rica ederim.
Fiyatlar çok uçuk geldi bana. 31.08.2010 da 120TL verdiğim sigorta şimdi 235 diyor bu listeye göre.