Bildiğiniz döşeme onaran firma var mı?

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğru söylüyorsun ama burdaki abi işi biliyordu gayet güzel bir işçilik çıkardığı için söyleyim dedim.Bir de babam arabada sigara içiyor bir gün koltuğu yakmış 0.5cm çapında Dr.Vinly ye cila için gittiğimde bunu da halledin dedim ama eskisinde kötü duruyor şu an.Yama iş değil anlaşılan.

ugurserhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğru söylüyorsun ama burdaki abi işi biliyordu gayet güzel bir işçilik çıkardığı için söyleyim dedim.Bir de babam arabada sigara içiyor bir gün koltuğu yakmış 0.5cm çapında Dr.Vinly ye cila için gittiğimde bunu da halledin dedim ama eskisinde kötü duruyor şu an.Yama iş değil anlaşılan.

Bugün arkadaşın bahsettiği yerle konuştum,yırtıksa getirmeyin olmuyoe denildi,sigara yanıklarında daha olumlu sonuçlar aldıklarını söylediler.Birde kocaman ilanlarla onarıyoruz yazıp yapabilirmiyiz tereddütünde konuşmaları da bana güven vermedi.Zaten konuştuğum yetkili 1 santimden büyükse yırtık hiç uğraşmayın eskisinden daha kötü oluyor diye dürüstçe itiraf etti.Farklı bir teknikle kumaş tozu döküyorlarmış sanırım işlemi aşağı yukarı tahmin edebiliyorum.Aklıma gelen fikir,koltuk kumaşı tonlarından bir opel logosu hazırlatıp üstüne diktirmek geldi tabi yolcu kısmınada aynı bölgeye uygulamak lazım.Yada koltuğun üstüne siyah yukardan aşaıya 5 santim eninde siyah bir deri kaplatmak

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Döşemecinin yapacağı yama değil. Mevcut parcayı dikişlerinden sökecek ve yeni alacağı kumaşı aynı şekilde keserek yerine dikecek. Orjinalinden farkı olmaz. Sadece alacağınız kumaşın tonuna dikkat edin yeter. 100 lira vermezsin bile. Zaten malzeme parası diye birşey yok. gideceği 30 cm kumaş oda 5 lira bile değil. Sadece işçilik vereceksin. Bütün düşemeciler yapar bunu. Tatil için falan İzmir'den geçecek olursan gel benim ustaya yaptırayım

Ahmet Altınçubuk

ugurserhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Döşemecinin yapacağı yama değil. Mevcut parcayı dikişlerinden sökecek ve yeni alacağı kumaşı aynı şekilde keserek yerine dikecek. Orjinalinden farkı olmaz. Sadece alacağınız kumaşın tonuna dikkat edin yeter. 100 lira vermezsin bile. Zaten malzeme parası diye birşey yok. gideceği 30 cm kumaş oda 5 lira bile değil. Sadece işçilik vereceksin. Bütün düşemeciler yapar bunu. Tatil için falan İzmir'den geçecek olursan gel benim ustaya yaptırayım

Ahmet Altınçubuk

Arkadaşım ilgine teşekkürler,Allah kısmet ederse ay sonu tatile çıkacak nokta geçişte izmirde de 2 gün akrabalarımıza yıkılacağız.O zamana kadar yaptıramazsam,uğrarız selamlar.:)