bir örnek olsun diye

Hasanyldrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yeni bi ses sistemi yaptırdım doğru düzgün kaliteli diyebilcegim araçımda bass ve mid takımım var anfiler sıradan basit kalitede. ama aracın içindeki ses güzelliği tokluk gerçekten çok kaliteli.
RE Audio marka bass taktırdım 600 rms 30cm lik . aracına ses sistemi yaptırcak olan arkadaşlar görmek isterse fatihteyim her türlü bakabilirler. fikirlerinizin değişceginde çok iddalıyım..

Hasanyldrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: bir örnek olsun diye

Stskeep link' Alıntı:
Fotoğraf ve video var mı acaba? :)

istersen kabinin fotoğrafı çekip gösteriyim ama yani ne kadar birşey anlaşılır bilemiyorum. sesi duymadıkdan sonra.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O zaman video olsun :)

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hasanyldrm link' Alıntı:
arkadaşlar yeni bi ses sistemi yaptırdım doğru düzgün kaliteli diyebilcegim araçımda bass ve mid takımım var anfiler sıradan basit kalitede. ama aracın içindeki ses güzelliği tokluk gerçekten çok kaliteli.
RE Audio marka bass taktırdım 600 rms 30cm lik . aracına ses sistemi yaptırcak olan arkadaşlar görmek isterse fatihteyim her türlü bakabilirler. fikirlerinizin değişceginde çok iddalıyım..
mıd takımı derken hangı markayı kullandın bırde arka tarafta mıd bas mı kuulandın yoksa koaksıyol  takımımı kullandın bırde anfının markası ne 4 mu yoksa 5 kanallımı kullandın

finished

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Toplamda ne kadar bir ucret odediniz ? Bende edition paket astra j var arka kapilara ve bagaja 2 ser hoparlor taktirmak ostiyorum pek anlamam bu islerden ama herhalde bir tanede anfi ister.

Hasanyldrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nanisa link' Alıntı:
mıd takımı derken hangı markayı kullandın bırde arka tarafta mıd bas mı kuulandın yoksa koaksıyol  takımımı kullandın bırde anfının markası ne 4 mu yoksa 5 kanallımı kullandın

Cadance cvl 6k mid takimi var onde.  Arka kapilarda kendi orjinalleri duruyor. 4 kanal edison anfi var birde. Bass icin bass anfisi mevcut.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hasanyldrm link' Alıntı:
Cadance cvl 6k mid takimi var onde.  Arka kapilarda kendi orjinalleri duruyor. 4 kanal edison anfi var birde. Bass icin bass anfisi mevcut.
herşey hoş güzelde arkaları niye değiştirmedin. o ses ambiyansı bozar orjinaller. bence

Hasanyldrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
herşey hoş güzelde arkaları niye değiştirmedin. o ses ambiyansı bozar orjinaller. bence

değiştirmeme sebebim parasızlıktan :D ama bozdumu derseniz bozmadı. ben söylemedıgım surece kımse anlamıyor degısmedıgını