bir örnek olsun diye

ahmetaltan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: bir örnek olsun diye

selamlar.. ya bende 2 gün evvel kicker L7 30 cm bass, ön ve arka kapılara 16 cm infinity mit takımı, bi mono bi streo amfi, kapasitör taktım.. ses 10 numara oldu ama bi sorun var ortadaki aynaya ayar yapamıyorum direk bassın etkisinden bozuluyo:) ne yapabilirim sizce?

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ahmetaltan link' Alıntı:
selamlar.. ya bende 2 gün evvel kicker L7 30 cm bass, ön ve arka kapılara 16 cm infinity mit takımı, bi mono bi streo amfi, kapasitör taktım.. ses 10 numara oldu ama bi sorun var ortadaki aynaya ayar yapamıyorum direk bassın etkisinden bozuluyo:) ne yapabilirim sizce?
Araç edition mu? O sorun bende de var. Hoparlorleri değiştirdikten sonra oldu. Bass daha kuvvetli vurduğu için oluyor tabi seninki kadar değildir çünkü bende büyük bass yok. Diğer donanimlarda sonuç nasıl acaba, otomatik karartmalı dikiz aynası olanlarda?

OZAN ERDEM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim aracımın kendi fabrika çıkış bas gücü bile dikizi oynatmaya yetiyor

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim araçta son ses baslı bir şarkıda dikiz aynasıda onla birlikte kopuyor :) titriyor filan kendi halinde takılıyor arada bir düzeltmek gerekiyor :) Sizin dediğiniz aletlerin baya büyüğünden dayımın meganında var ondada bütün arabayla birlikte dikizde sallanıyor ya bantlayın yada yapcak birşey yok :D

ahmetaltan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

enjoy aracım edition değil... en kötü dibinden silikonlamayı düşünüyorum bi tek ben kullanıyorum zaten:)

ahmetaltan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu şarkının adı ney:)