Bir Skodacının ağzından Vectra hikayesi

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kimi vw i göklere çıkartıp opeli yerlere vurur ama kimse farkında değil neyin ne olduğunun.Özellikle Vectra a çok başarılı bir araç.Piyasaya girdiği senelerde pazar payının %75 ini ele geçirmiş,sağlamlığı ve donanılı oluşundan dolayı herkesin gönlüne taht kurmuş.

ESEN_26

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
:D mizahi bir anlatım olmuş

blucerchiati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
89 luyum ve bu arabayı ilk defa ankarada görmüştüm.rizedeydik o zaman oralarda pek yoktu. fordlar broadwayler coktu:) 94 95 yıllarında :) dedemler çankayada otururdu ve orda nedense o kadar çok vardı ki.. hiç unutmam bi tane vişne çürüğü renginde görmüştüm 96yılında daha 20bin km de idi. hep gözüm onda idi , her yanından geçerken içine gıptayla bakardım, hey allahım ne güzel arabasın sen diye(o zamanlar bizde broadway vardı, dedemdede serçe vardı 92 model) hep binmek istemiştim ona çünkü serçe ve broadway dışında başka arabaya binmemiştim :)bigün geldi çattı dedem komşudan aldı 1saatliğine bizim torun 1 yıldır gelip geçiyo bakıyo diye ve işte ilk defa 97yılında üst sınıf bi arabaya binmiştim, broadway ve serceden sonra 2.0 opele binmek o zaman göre rüya gibiydi:rolleyes: hiç unutmam o anları... vectranın bu kasasısının bende ayrı bi yeri vardı :) bi sonra ki kasayıda çok sevmiştim acayip konforlu bir araçtı fakat c kasasına hiç ısınamamıştım nedense :rolleyes: b kasası çok sağlam bi kasaydı, bir kaza geçirmiştik , tır pert etmişti arabayı,emanet arabaydı bide yıl 2000idi. altınızda broadway olsa sağ çıkamazdınız demişlerdi bize hiç unutmam o lafıda :) neyse çok konuştum ama buda benim bi anım :) birde bu sierra lar çoktu ankarada, onlarada bakardım hep :D

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
89 luyum ve bu arabayı ilk defa ankarada görmüştüm.rizedeydik o zaman oralarda pek yoktu. fordlar broadwayler coktu:) 94 95 yıllarında :) dedemler çankayada otururdu ve orda nedense o kadar çok vardı ki.. hiç unutmam bi tane vişne çürüğü renginde görmüştüm 96yılında daha 20bin km de idi. hep gözüm onda idi , her yanından geçerken içine gıptayla bakardım, hey allahım ne güzel arabasın sen diye(o zamanlar bizde broadway vardı, dedemdede serçe vardı 92 model) hep binmek istemiştim ona çünkü serçe ve broadway dışında başka arabaya binmemiştim :)bigün geldi çattı dedem komşudan aldı 1saatliğine bizim torun 1 yıldır gelip geçiyo bakıyo diye ve işte ilk defa 97yılında üst sınıf bi arabaya binmiştim, broadway ve serceden sonra 2.0 opele binmek o zaman göre rüya gibiydi:rolleyes: hiç unutmam o anları... vectranın bu kasasısının bende ayrı bi yeri vardı :) bi sonra ki kasayıda çok sevmiştim acayip konforlu bir araçtı fakat c kasasına hiç ısınamamıştım nedense :rolleyes: b kasası çok sağlam bi kasaydı, bir kaza geçirmiştik , tır pert etmişti arabayı,emanet arabaydı bide yıl 2000idi. altınızda broadway olsa sağ çıkamazdınız demişlerdi bize hiç unutmam o lafıda :) neyse çok konuştum ama buda benim bi anım :) birde bu sierra lar çoktu ankarada, onlarada bakardım hep :D

buda astracının ağzından vectra hikayesi olmuş:D Ve demekki o kazada sizi Allah altınıza vectra vererek korumuş.

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim bi tanıdıkta zamanında sıfırını almıştı galeriden eve gelirken takla attı tabi o da şahinden inip 2.0 a binince gaza gelmişti

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim bir büyüğümde vectra a gt var ilk sahibi sıfır aldı sanırım 93 model haylada kullanıyor araba op orjinal.. oğluna audi a3 aldı kızına araba aldı kendi aracından çok memnun adam değiştirmiyor..

bir abimdede vectra b otomatik var oda acayip memnun oda ilk sahibi sıfır almış bilmiyorum onunki kaç model sanırım 96 falandır adamın kardeşinde sıfır mercedes e250 cgi var adama bir türlü yeni araba aldırtamıyorlar maddi durumuda çok iyi ama adam çok memnun aracından benzinide dert etmiyor..

vectra iyi araç a sı b si c si fark etmez güzel araç.. hep diyorum opelin üç hatası vardı bir vectranın üretimini kesmek iki fronteranın üretimini kesmek üç omeganın üretimini kesmek..

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski opeller böyle işte :D Babam diyor keşke bunu alacağımıza hyunadi filan alsaydık sıkılır değiştirirdik şimdi bunu değiştirmek hiç içimden gelmiyor diye :D

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyvah eyvah bütün vectra a lara b lere nazar değecek :D akşam hepsi sanayide :D aman maşallah güzel araçlar bunlar