bixenon almayı dsunuyorum.

_Vahan_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bu hafta aracima yaptircam farim buhar oluyodu bİzde aÇip mercek koyucaz boyucaz resimlerini atarim ama bu urun deĞİl bi aracin merceĞİ koyucaz resimlerini paylaŞirim

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orijinal far ayar motorunu bir şekilde uyarlasak yinede gecmezmi muayeneden.birde bu merceklerin ömrü ne kadar?sararma kararma renk değişimi oluyormu zamanla?

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mesele far ayar motoru degil..herkes xenonda bu işi yanlış anlıyor...otomatik far sensörü olması gerekiyor xenon oldugunda....sensör aracın yoldaki konumuna göre farı yukarı aşagı OTOMATİK ayarlıyor...zaten bu sadece orjinal xenonlu araclarda oldugu için bizim araclarımıza mercek taksak dahi muayeneden kalıyoruz.

gökhan

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben bu hafta aracima yaptircam farim buhar oluyodu bİzde aÇip mercek koyucaz boyucaz resimlerini atarim ama bu urun deĞİl bi aracin merceĞİ koyucaz resimlerini paylaŞirim

Merakla bekliyorum resimleri.

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşın da dediği gibi aracın arka aksın da sanırım önde de var mı bilmiyorum sensör var. Yani araç bayır yukarı çıkarken önü kalkınca sensör aşağı indiriyor merceği karşıdakinin gözünü almıyor. Sadece yol gözüküyor. aşağı inerkende yada çukurlara vs girip çıktığında da aynı şekilde. Ayrıca xenon olunca hem bu özellik olacak hemde far yıkama sistemi olacak ikisinden biri olmazsa geçmiyor diye biliyorum.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşın da dediği gibi aracın arka aksın da sanırım önde de var mı bilmiyorum sensör var. Yani araç bayır yukarı çıkarken önü kalkınca sensör aşağı indiriyor merceği karşıdakinin gözünü almıyor. Sadece yol gözüküyor. aşağı inerkende yada çukurlara vs girip çıktığında da aynı şekilde. Ayrıca xenon olunca hem bu özellik olacak hemde far yıkama sistemi olacak ikisinden biri olmazsa geçmiyor diye biliyorum.

far yıkama hafif kusurmuş beyaz astralı Erim öyle demişti bana :) yani o geçmiş muayeneden

muarrem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Hangi araca uygulayacaksiniz ?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz arkadaşın fiorinoyu bu şekil mercekle yaptık muayene zamanı sadece xenon ampulunu söküp merceğe halojen ampul takarak sıkıntısız geçirmiştik.

_Vahan_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz arkadaşın fiorinoyu bu şekil mercekle yaptık muayene zamanı sadece xenon ampulunu söküp merceğe halojen ampul takarak sıkıntısız geçirmiştik.

ewet normal sarı far takıyosunz muayenden geçiyoo

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bu şekılde yaparsanız gecersınız dostlar bende aks sensöru yok far yıkama ve d2s orjınal balast ve merceklı far ben bıle gecemıyorum sebeb aks sesnöru otomatık olucak far motoru araba egımlı yere gelınce far otomatık yukseklık ayarı yapmassa muayneden gecemesınız ve ruhsata işlenmesı gerekmış proje cızılmesı gerek ben cok araştırdım değmez bixzenon yapcan ne anladım ampul sokup muayneden gectıkten sonra ama can tunnıg 16 bertan bi xzenon yapıyor bılgıne dusunursen sorarız yanına gıderiz :)