bmwden kadette transfer hayırlısıyla..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tunaboylu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar ben ünal istanbuldanım
allahın izniyle haftaya 88 model lacivert bir kadett gsi 1.8 alıyorum hayırlısıyla bende artık aranızdayım tecrübelerinizi paylaşmak dileğiyle...

tunaboylu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallah kardeşim kadett ten bişeyler bekliyorum açıkçası efsaneymiş görücem allahın izniyle :)

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle hoşgeldin aramıza.Her araç gibi kadett içinde bakımlısı ve orjinalliğini korumuş olanı her açıdan e30 318 den daha keyifli ve iyidir.1.8i lerde jetronic sistem biraz daha eski teknolojidir ama dediğim gibi sınıfında başarılı ve sıkıntısızdır.En fazla Debimetre vs gibi problemin olabilir.Ama yorgun bir arabaya da denk gelirsen çok üzer.
Hayırlı olsun.

tunaboylu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim araç 170binde fazla yorulmamış bir araç temiz yani inşallah beni üzmez efsaneyle uğraşmak zormuş ama eski arabalarımda çok tamirci oldum kadettinde tamirini öğrenmiş olurum kötü bir huyum var tamircinin başından ayrılmam bu yüzden çok kavga ettim ustalarla öğrenip kendim yapıyorum bir sonraki sefere :)

rpsykho

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
E30 3.18 i bırakıp kadett e binmek... garip umarım beklediğini bulursun opelin eski araçlarını seviyorum çocukluğumdan beri opel den başka arabamız olmadı ama bende bmw hastalığı var
hayırlı olur inş

Tanbaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldin,iyi forumlar.

tunaboylu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
E30 3.18 i bırakıp kadett e binmek... garip umarım beklediğini bulursun opelin eski araçlarını seviyorum çocukluğumdan beri opel den başka arabamız olmadı ama bende bmw hastalığı var
hayırlı olur inş

insan belirli bir zmandan sonra sıkılıyor be kardeş bite araba 90 bg olunca olmuyor öyle işler yaktığı kadar gitmiyor sadece görüntü anlatabildim mi güzel araçlar mesela 6 silindirli modelleri fena ama ben motoru düşük tercih yaparak yanlış tercih yaptım tabiki zevki var onlarında ama artık kadette denicem zevkimi ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...