bridgestone hakkında(lastik sesi)

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende potenza g3 kulllanıyorum.yol tutuşu konusunda gayet başarılı.lastik sesine gelince öyle rahatsız etcek kadar bi sesi yok

besbur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de fulda kış lastiklerini takana kadar bridgestone idare eder diyordum ama fulda nın bu kadar farklı olacağını düşünmedim valla.ben 100 km yi geçmeyen biriyim bir ay önce adapazarına gittim samsundan.otobanda bile resmen kafa patlattı ya.bu arada arkadaşlar bridgestone ları satıyorum :) tanesini 265 e almıştım.iki tanesi sıfır sayılır 6000 km yaptı.diğer ikisi biraz daha kullanılmış.hatta yanında vectra c ye uygun saç jant veriyorum(4 lastik 4 jant)yakında samsuna gidince resimde eklerim.fiyat çok uygundur.samsunda olan arkadaşlar abimin dükkana(yamanlar lpg) gidip görebilirler.selamlar

ds180

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu lassa impetus revo yu kullanan varmı arkadaşlar nasıl bir lastik tavsiye edermisiniz

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En sessiz lastik bildiğim kadarıyla Nokian. Oldukça kaliteli bir marka ve menşei gereği (Fin) özellikle kış lastikleri çok başarılı.

Tabii, sessiz lastik demek, yumuşak hamur demek, yumuşak hamur çabuk eriyen ve sert darbelerde balon yapabilen lastik demek. Michelin'ler de aynı şekilde sessiz, ama Bridgestone'lara göre dayanıksız lastiktir.

nadirgoktan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabi illa bi yerden taviz vermek lazım ya ses ya konfor ya yol tutuş ya ücret bunların hepsini çok iyi değerlendirip en iyi lastiği almak lazım

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
2 arabada da Michelin kullanıyorum. Hem yazlıklarda hem kışlıklarda şimdiye kadar problem yaşamadım, tavsiye ederim.

yigitbaran06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben aracımda lassa ımpetus2 kullanıyorum. yaz-kış yol tutuşu süper. Ama biraz sert. ses yapıyor.