Bu teknoloji ile artık yolculuklarınız çile olmaktan çıkacak...

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bmw 1 serisi almayı düşünüyorum ama Afl yok =( cosmo güzel de aklımı çelmedi bir türlü... Nasıl etsem ki?:(

Olaydan azıcık kopalım.. Kosiflere gidip galeri içinde var olan tüm BMWlere bindim,ve bir daha hiçbir BMW araca binmemeye and içtim. 180bin TL fiyatı olan ve içinde 3-5 tane tuş olan, koltugu manuel ayarlanan,herhangi bir bilgi ekranı dahi olmayan araclara kusura bakmayın da 50 bin tl bile fazla. Adamlar metal görünümlü plastik kullanmışlar BMW gibi bir markada daha ne diyeyim ki .. Yalnızca 3.28 başarılı idi onun da fiyatı zaten 90 bin eu.

Renault'un Visio sistemi AFL olarak herkesin dediği gibi Opel'de mevcut. Yemişim sokak lambası görünce kapanmasını ne kadar işlevsel gerçekten ;) Opel Matrix zaten aşmış. Renault ile Opel'i kıyaslamak bile hata zaten ya..

fatihozkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra 2.5 cdx 1998 model için bu far uygulaması takıla bilirmi ?

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olaydan azıcık kopalım.. Kosiflere gidip galeri içinde var olan tüm BMWlere bindim,ve bir daha hiçbir BMW araca binmemeye and içtim. 180bin TL fiyatı olan ve içinde 3-5 tane tuş olan, koltugu manuel ayarlanan,herhangi bir bilgi ekranı dahi olmayan araclara kusura bakmayın da 50 bin tl bile fazla. Adamlar metal görünümlü plastik kullanmışlar BMW gibi bir markada daha ne diyeyim ki .. Yalnızca 3.28 başarılı idi onun da fiyatı zaten 90 bin eu.

Renault'un Visio sistemi AFL olarak herkesin dediği gibi Opel'de mevcut. Yemişim sokak lambası görünce kapanmasını ne kadar işlevsel gerçekten ;) Opel Matrix zaten aşmış. Renault ile Opel'i kıyaslamak bile hata zaten ya..

http://www.youtube.com/watch?v=TsuEFEmoaWA&feature=related

Yanlışınız olmasın. Renkli bilgi ekranı 1 serisinde standart olarak sunulmuş. Bu linkten bakabilirsiniz ayrıntılarına. Tıklayın lütfen!

Fiyat listesi'de bence Bmw için gayet makul.En azından diğer serilerine göre.!
Zaten Türkiye'de 1.16i ve 1.18i iki ayrı seçenekle sunulmuş toplamda 4 seçeneğimiz var.Siz veya birbaşkası nasıl düşünür bilemem sizi de yargılamak istemem açıkçası.Sadece fikrimi söylüyorum. İsterseniz bir kıyas bile yapayım fiyat konusunda.

Bakın Renault Megane Fiyat seçeneklerine beni anlarsınız.Siz olsanız Renault mu BMW mi?

vectra 2.5 cdx 1998 model için bu far uygulaması takıla bilirmi ?

Yapılamıyor biliyorum;zaten yapılsa da maliyeti çok olur...

Son düzenleme:

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 3 u bilmemde. 5 Serisi parasının hakkını veriyor. Sürüş konfor ekonomi hepsini karşılıyor araç.

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
audi a3 almaktansa bmw 1 serisi alırım daha iyi hem 1.6 dizeli 68 bin tlden başlıyor gayet uygun ve mantıklı audiye göre

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yanlışınız olmasın. Renkli bilgi ekranı 1 serisinde standart olarak sunulmuş. Bu linkten bakabilirsiniz ayrıntılarına.

Bahsettiğim BMW 3.20Cd idi. Yeni nesil BMW'ler fena değil. O kadar paraya artık koymayı akıl etmişler sonunda. Buyrun beraber bakalım ;

BMW 3.20 Cabrio 2011

cockpit.jpg

BMW 3.28 Sedan 2011
cockpit.jpg

Audi A5 2011
cockpit.jpg

BMW 1 Serisi 2011
cockpit.jpg

Audi A1 2011 S line değil.
az21_A1_a3_057.jpg

Bahsettiğim olay bu. Yeni seriden bahsetmiştim güzel diye. 328'e bindim dedim. Onun da fiyatını verdim.

1 serisi yine düşünmem. Megane hiç düşünmem, ikisi yerine kapı gibi Astra J varken :) Fare surat olmus yeni 1 serisi de :D