BUGÜN LPG TAKTIRDIM ÇOK PİŞMANIM!!!

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: BUGÜN LPG TAKTIRDIM ÇOK PİŞMANIM!!!

wave61 link' Alıntı:
harunhocam bir bilsen bu lpg nasıl bir nimet imiş.. Neyse ki genç yaşımda kavradım bunu sizin yaşnıza 2 arabayı bedavaya getirmiş olurum Allah ömür verirse  ;D

Dün hesapladık benim şimdiye kadar 9.100 TL kÖ¢rım var. :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Dün hesapladık benim şimdiye kadar 9.100 TL kârım var. :)
Mücahit senin kadar km yapmıyorum bu nedenle senin kadar ihtiyaç hissetmiyorum Lpg yi.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

harunhoca link' Alıntı:
Mücahit senin kadar km yapmıyorum bu nedenle senin kadar ihtiyaç hissetmiyorum Lpg yi.

Kesinlikle. Çok KM yapmayan birinin LPG taktırmasını istemem şahsen. Az KM yapan biri olsam 2.0 Turbo falan alırdım. Sadece hafta sonu gezmelik. Ama oturduğum yerde fırın bile dolmuş mesafesi mecbur araçla ekmek almaya gidiyorum :)

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mücahit bey bu kadar az yakıtla yol almaya alışınca yılda kaç km yaparsa yapılsın kendi adıma benzinli bir aracı tercih edeceğimi düşünemiyorum... Mesele zincirlerini ve tabularını kırmak bence.. Şahsen ihtiyaçtan ve mecbur kalarak taktırdım.. Ama başka türlü bu işe girişemezdim zaten..

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
Mücahit bey bu kadar az yakıtla yol almaya alışınca yılda kaç km yaparsa yapılsın kendi adıma benzinli bir aracı tercih edeceğimi düşünemiyorum... Mesele zincirlerini ve tabularını kırmak bence.. şahsen ihtiyaçtan ve mecbur kalarak taktırdım.. Ama başka türlü bu işe girişemezdim zaten..
Kırmayacağım o zinciri, inadına benzinli, hep benzinli [size=10pt][size=10pt]DAYAN BENZİNLİ[/size][/size]  ;D

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ne olursa olsun bu devirde benzinle yaptığın her km zarardır bana göre istersen hiç kullanma araban lpg li olsun

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

milyoncubaba link' Alıntı:
ne olursa olsun bu devirde benzinle yaptığın her km zarardır bana göre istersen hiç kullanma araban lpg li olsun
Kesinlikle dogruymus cok gec olmadan anladım.. okkk

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

milyoncubaba link' Alıntı:
Milyoncu kardeş aracım LPG li olsa binanın yöneticisi kapalı garajın kapısının önünden geçirmez alimallah  :-X

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
Kesinlikle dogruymus cok gec olmadan anladım.. okkk
Yolunu yitirenler sayfasına kalın puntolarla altı çizili ve italik olarak, hatta bronz kahverengi mürekkeple seni de yazdım. Umarım geç olmadan yolunu bulursun  victoryy. Astraya olan bu ihanetin hesabını bir gün vereceksin  :D Hoca çok demişti diyeceksin ama iş işten geçmiş olacak  kahka536

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Yolunu yitirenler sayfasına kalın puntolarla altı çizili ve italik olarak, hatta bronz kahverengi mürekkeple seni de yazdım. Umarım geç olmadan yolunu bulursun  victoryy. Astraya olan bu ihanetin hesabını bir gün vereceksin  :D Hoca çok demişti diyeceksin ama iş işten geçmiş olacak  kahka536
Harun hocam bu kadar mı sevilir benzin  :D neyse artik yakıt göstergesi ile irtibatı kopardığımdan araç tam anlamı ile bana hizmet etmeye başladı.. Tavsiye ederim diyeceğim ama otopark sıkntnz varmış ona diyeceğim yok.. Lpg siz araca binilmez hocam benim icin benzin bitmistir..