Bugüne kadar kaçtane opeliniz oldu ?...

SERO 80

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
clk200den celık jant dısında daha donanımlı v6 , orada 10 yasına kadar vergı olmadıgı ıcın v12 alıcam yakında :d

doğrudur inanirim omega mv8 5.4 motor özel yapim omegalarda var 2003 model filan onlarda daha dolu ama işte tr ^de hem benzin hem vergi sorunu olunca pek tutulmnuyor... Tr'de ah bir vergi sorunu olmasa ne arabalar gelecek ama işte.....

Son düzenleme:

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Corsa B (sarı)
Opel Corsa B (lacivert)
Opel Corsa C (lacivert, pert oldu)
Opel Corsa B (kırmızı)
Opel Corsa C (kırmızı)
Opel Astra H (gri)

ailede tek ben Opel kullanıcısıyım..

Son düzenleme:

SERO 80

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Corsa B (sarı)
Opel Corsa B (lacivert)
Opel Corsa C (lacivert, pert oldu)
Opel Corsa B (kırmızı)
Opel Corsa C (kırmızı)
Opel Astra H (gri)

ailede tek ben Opel kullanıcısıyım..

eyer mercedes bmw audi vb. kullanıcısı değilsen OPEL EN GÜZEL ha opelin başka arabalrı var onlar bmw audiye de bin basar ama OPELİ DEĞİŞMEM HİÇ BİR ŞEYE ...BU ARADA CORSA CIYIZ HERHALDE ... :)

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyer mercedes bmw audi vb. kullanıcısı değilsen OPEL EN GÜZEL ha opelin başka arabalrı var onlar bmw audiye de bin basar ama OPELİ DEĞİŞMEM HİÇ BİR ŞEYE ...BU ARADA CORSA CIYIZ HERHALDE ... :)

Babamda Mercedes E200 (2007) vardı yeni sattı, şuan BMW 3.18i (2007) var, ayrıca Ford Focus 1.6tdci var (2008), annemde Ford Fiesta 1.4tdci (2005) var, abimde Volkswagen Polo 1.4 (2010) var..

Birde vazgeçilmezimiz, imzamdaki Volkswagen 1303 BIG (1973) var..

SERO 80

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
babamda mercedes e200 (2007) vardı yeni sattı, şuan bmw 3.18i (2007) var, ayrıca ford focus 1.6tdci var (2008), annemde ford fiesta 1.4tdci (2005) var, abimde volkswagen polo 1.4 (2010) var..

Birde vazgeçilmezimiz, imzamdaki volkswagen 1303 big (1973) var..

1303 big ' e laf yo kzaten baksana daha ilk günkü gibi duruyor ... Helal olsun gerçekten çok temzi bakmişsiniz... Belliki emektarda sizi üzmemiş hani bu kadar baktiginiza göre...
Bu arada hadi mercedes bmw neyse ama wolkswagen ve ford un yerine opeli tercih ederim her türlü opel .... Armasindaki şimşeği yeter :)

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1303 big ' e laf yo kzaten baksana daha ilk günkü gibi duruyor ... Helal olsun gerçekten çok temzi bakmişsiniz... Belliki emektarda sizi üzmemiş hani bu kadar baktiginiza göre...
Bu arada hadi mercedes bmw neyse ama wolkswagen ve ford un yerine opeli tercih ederim her türlü opel .... Armasindaki şimşeği yeter :)

Valla abimdeki Polo'yu kullandıktan sonra Corsa D ile kıyaslamam bile.. Yol tutuşu, sessiz çalışması, gidişi inanılmaz..

ugurserhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OPEL Commodore
OPEL Ascona
OPEL Vectra
OPEL CORSA Swing
OPEL CORSA tek kapı
OPEL ASTRA GTC

Arada opel olmayanları yazmadım ama sattığıma tek pişman olduğum araç 92 model toyota corolla gl idi.sadece o kasası beni hiç üzmedi.

SERO 80

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla abimdeki Polo'yu kullandıktan sonra Corsa D ile kıyaslamam bile.. Yol tutuşu, sessiz çalışması, gidişi inanılmaz..

aynen yeni polo gerçekten güzel olmuş , konforu olsun ses izolasyonu olsun motor performansı olsun her şeyiyle dört dört lük ama corsa d nin de bazı kendine has özellikleri var :D mesela cosmo paketleri ve yeni çıkan 111. yıl seriside oldukça iyi ... tabi essentia lar genellikle filo ve iş araçları olarak kullanıldıgından onlar kütük gibi ... :)

SERO 80

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OPEL Commodore
OPEL Ascona
OPEL Vectra
OPEL CORSA Swing
OPEL CORSA tek kapı
OPEL ASTRA GTC

Arada opel olmayanları yazmadım ama sattığıma tek pişman olduğum araç 92 model toyota corolla gl idi.sadece o kasası beni hiç üzmedi.

corolla ya bir şey demiyeceğim ama COMMODORE.................
HARİKA BİR ARAÇ GS/2 ÜSTÜNE TEK GEÇERİM FOTOSU KALMIŞSA BİR YERLERDE GÖRMEK İSTERİM HAYRANIYIM BEN O ARACIN YA .... :)