bundan eminim az görmüşünüzdür ;)

Kurtbeyi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazasız belasız güle güle kullanın

asker35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka stoplar sıyah duruyor orjı. mı?

hayır araç tamemen orjinal olup stoplara ben siyah bayan çorabı taktım.

ve araç 136 bg. dir.

ve sizlerim moodifiyeli araçlarını görünce bende bir kaç değişiklik yapmak istiyorum ama nedense orjinalliğini değiştirmeyede kıyamıyorum.fakat sizlerin yaptıklarınada gıpta ile bakıyorum ve çok yakışan seyler görüyorum.

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayır araç tamemen orjinal olup stoplara ben siyah bayan çorabı taktım.

ve araç 136 bg. dir.

ve sizlerim moodifiyeli araçlarını görünce bende bir kaç değişiklik yapmak istiyorum ama nedense orjinalliğini değiştirmeyede kıyamıyorum.fakat sizlerin yaptıklarınada gıpta ile bakıyorum ve çok yakışan seyler görüyorum.
abi stoplardaki çorabı çıkarmakla başla bence
maşallah kazasız belasız sürmeler

asker35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi stoplardaki çorabı çıkarmakla başla bence
maşallah kazasız belasız sürmeler

emin ol okadar ekonomik ve kolay yolla okadar güzel duruyorki zaten çorap oldugunu kimse anlayamıyor .

nakayama

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abı bu bayan corabını nasıl takıyosun yanı kolaymı resımlı anlatım yapsan daha guzel olur ben merak ettım yanı bende yapsam dıyorum hemde ekonomık acaba kız arkadasımdan mı ıstesem nerde satılır bılmıorum da neyse bı caresıne bakıcaz.. son olarak corap kacarsa napıyosun goruntu guzel olmaz

horizon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullan güzel araba allah hata kaza bela vermesin...

asker35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abı bu bayan corabını nasıl takıyosun yanı kolaymı resımlı anlatım yapsan daha guzel olur ben merak ettım yanı bende yapsam dıyorum hemde ekonomık acaba kız arkadasımdan mı ıstesem nerde satılır bılmıorum da neyse bı caresıne bakıcaz.. son olarak corap kacarsa napıyosun goruntu guzel olmaz

beni bu satte güldürdün allahta seni güldürsün ;)

manifaturaclılarda siyah kilotlu bayan çorabı alacaksın 4 tane daha koyu istiyorsan 6 tane 3 bir tafa 3 bir tarafa yani kız arkadasınınki olmaz stoplarının büyüklüğüne göre çorap boyunu ayarla alırken.

sonra stopları söküp tam corabın ortasına dikiş izlerinin olmadıgı yere denk getirip güzelcene gecireceksin ce kalan uçları ister arkadan bağladıktan sonra fazlalıkları kes bu kadar basit ;)

sonrada stopları yerine tak çorabın kaçması söz konusu olamaz zira çalı çırpı içinde gezmiyorsan vede tazyiklki yıkama en azından stoplara yaptırma o zaman su gücü yırtabilir.

maliyeti 2 milyon çorap başı ;)