bundan eminim az görmüşünüzdür ;)

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jantlarını vectra gtc nin 17likleriyle değiştirsen mükemmel olur abi ama orijinalleride bi okadar yakışıo aracı sıfır mı aldın abi 3 5yıl önce yalnış olmasın gaziemir havaalanı yolu üzerinde gördüm aracı

asker35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jantlarını vectra gtc nin 17likleriyle değiştirsen mükemmel olur abi ama orijinalleride bi okadar yakışıo aracı sıfır mı aldın abi 3 5yıl önce yalnış olmasın gaziemir havaalanı yolu üzerinde gördüm aracı

sıfır almadım ama milletvekilinden aldım yüksel

ben arabanın hep derim orjinali ne ise onu kullanırım ama bu jant için gecerli olmaya bilir.jantları bozulursa değiştirebilirim.satmassam eger ;)

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende abi arabanın orjinali neyse o hani üfak tefek değişiklikler olur ama jant konusunda bende aynı fikirdeyim haa abi satıcan zaman haber ver;)

asker35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende abi arabanın orjinali neyse o hani üfak tefek değişiklikler olur ama jant konusunda bende aynı fikirdeyim haa abi satıcan zaman haber ver;)

zaten şu anda satılık ilanı var arabanın ama dediğim fiyattan aşağısına asla vermem veremem satılmassada demekki kader istemiyor der gecerim .

http://www.sahibinden.com/98_model_...nya_menseili_WQQaXQQ6526661WQQpXQQdisplayitem

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi 14000 ytlem olcak inan gözüm kapalı veririm ki bu fiyat bence az hemde çok az ki araç 60000de 2.0 da olsa sakin kullanımda cep dostudur abi alıcan arabayı bide vectra gts in 17likleri takçan off yaaa abi satarsan şimdiden hayırlısı paranın gözü kör olsun bende ebe olayım yakalıyım şu parayı :D üzüldüm abi aracını satmana ama biri gider yenisi gelir ah ah :sorry: vectra ya sonuçta :cry:

asker35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi 14000 ytlem olcak inan gözüm kapalı veririm ki bu fiyat bence az hemde çok az ki araç 60000de 2.0 da olsa sakin kullanımda cep dostudur abi alıcan arabayı bide vectra gts in 17likleri takçan off yaaa abi satarsan şimdiden hayırlısı paranın gözü kör olsun bende ebe olayım yakalıyım şu parayı :D üzüldüm abi aracını satmana ama biri gider yenisi gelir ah ah :sorry: vectra ya sonuçta :cry:

ya şimdi baktımda evet en az fiyatı ben istiyorum nedenki acaba?

ayrıca ille satacam diye bişey yok çok talep var ama bu dediğim fiyattan iilaki düşürtmeye çalışıyorlar .bununda mümkün olmayacagını konusunca anlıyorlkar hayırlısı ne ise o olsun ;)

leonss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel araba güle güle kullan... insanın yollarda rakibinin olmaması güzel...

memoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de vardi!!

Merhaba arkadasim, ayni Vectra dan bende de vardi, Ben kendim Bulgaristanda yasadigimdan burda bu araclardan cok var. Ama en cok begendigim tarafi arka camin arka kapiyla beraber acilmasiydi, istedigim her seyi oraya rahat ca sokabiliyorum. Neyse mazide kaldi aci tatli anilar eski Vectramla.:)

umutkahyaoğku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel araba tüp taktırmak lazım