Çakmaklıktan Mp3+Radyo Keyfi

pcqopat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Car 400 Aux

süper bi paylaşım cd çalarım olmasa ilk yapcagm şeydi

Slm Teşekkürler Benim araçta da Pioneer CD MP3 player vardı. Söktüm Orjinal Car 400'e bunu yaptım. CAR 400 ün ses kalitesi gayet iyi zaten CD arşivi yapmaktan Torpido CD doluydu hepsini attım. AUX çok daha iyi İstediğin parçayı PC den Mp3 playere anında atıp dinleyebiliyorsun. Torpidom boşaldı tüm parçalarım kibrit kutusu kadar Mp3 playerimin içinde üstelik aracın orjinalliği de bozulmuyor.

Yeni Video izle
movie.gif

Son düzenleme:

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında bu transmitterlar kullanışlı olur olmaz değil mesela am sw mw gibi fm dışında olan bantlar bom boş kanal bile yok ona ayarlasalar transmitterları aslında milletde cam gibi rahat rahat dinler şehir içi şehir dışı hiç olmassa bu transmitterlar o zaman hakkatten çok çok işlevsel olabilir

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında bu transmitterlar kullanışlı olur olmaz değil mesela am sw mw gibi fm dışında olan bantlar bom boş kanal bile yok ona ayarlasalar transmitterları aslında milletde cam gibi rahat rahat dinler şehir içi şehir dışı hiç olmassa bu transmitterlar o zaman hakkatten çok çok işlevsel olabilir

fm bandı dışındaki band lar stereo yayın alamazlar.

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
almasınlar o kadar şart değil en azından monoda olsa cam gibi dinlersin hiç bir yayın karışmadan büyük şehirlerde heleki istanbulda bu transmiteerı kullanman imkansız imkan yok yada seçimli yapabilirler zor olmasa gerek yani hem fm den misal hem am yada sw den yayın imkanı olabilir

Emirvectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabi ona bir şey dediğimiz yok zaten ama ben şunu diyorum bu transmitterı aypan çinlilerdede hiç akıl yokmuş bunu dünyanın hiç bir şehrinde kullanamazlar ufak şehirlerde bile zor oralarda bile bir sürü yerel kanallar var fm den bu iş zor aadamlar yapıyormuş bari alternatif fm in dışında mw yada sw seçeneğide koyucaklarmış yada fm bandından yayın yapıyosa misal biraz kafayı yorucaklarmış ya o transmitter sanal bir olmayan frekans oluşturucak mial fm frekansı 106 ya kadarsa 107 yada 108 yapsalarmış yada o olmassa en azından 1.5 milyar nüfusları var üç beş kişi oturup dünyada en en az kullanılan fm aralığını bulup o aralıklardan transmitter yayınını ayarlasalarmış

iberay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim çakmaklık kontak kapanınca elelektiriği kesiyor.sizde de öylemi.çözümü var mı bu işin?

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
benim çakmaklık kontak kapanınca elelektiriği kesiyor.sizde de öylemi.çözümü var mı bu işin?

Çakmak girişine aşırı güç çeken cihazlar baglanabildiği için kontak kapalıyken çalışmaz.. Yeniden direk hat çekilebilir ama çakmaklığı başka işler için kullanmaman gerekir.

iberay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşimin golf ü var .daim elektirik var.connectlerde de öyle.bizim opeller güvenli demek.