cam filmi cektirsemmi

cam filmi yaptırsammı?

• boşver cezası var

Oy: 15 36.6%
  • yaptırmadan olmaz

Oy: 20 48.8%
  • kararsız

Oy: 6 14.6%

• Kullanılan toplam oy
    41
  • Anket kapatılmış .

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben aracı mart 2008 de aldım hala 1 numara film war we şeytan kulağına uzi :D ne bir çewirmeye girdim neden filmi sök diyen oldu :)

haymanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide abicim bu niye yurt disinda serbes ben yaptirdim ikitane kücük kagit verdi yapan kisi numarali bukadar daha hic bir problem yasamadim .Izinde ankarada yolculuk yapiyordum o kadar araba icinde polis yolun ortasina gecti ve beni durdurdu hemen bana camlariniz filimli sonrada pardon sizi yabanci arabasiniz devam dedi bende sasirdim ama hicbirsey yapamadi cocuk lar ve ben hepimiz emniyet kemer yani hersey nizamiydi devam etttim.bence yapan kisiylen konusun AB evraklari varmi filmin.

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu işler çok karışık yapsan bi türlü yapmasan bi türlü burası türkiye söylenecek pek fazla söz yok...

CDX Hastası

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bnce filmler araçlar için sağlıklı bir aksesuar.Yani takıldığında hem aracın iç sıcaklığını koruyor hem estetik bir görünümü var hem de olası bir cam kazasında camları bir arada tutup kırılmasını önlüyor.Gerçi yeni model araçların camları bu özellikte ama bence iyi bir şey..Mesela yazın klimayı kullanırken daha düşük değerlerde kullanabiliyorum.Çünkü filmler güneş ışığının tamamen içeri girmesineengel oluyor.Hem de gölgeli park yeri aramak zorunda kalmıyorum :D

atakan98

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muaneyeden geçtiniz bu sefer de polis var