Cam Filmi

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hepsi de polisle başını agrıtır, renksiz güvenlik cam filmi hariç
cok haklı hepsinde sıkıntı yasarsın ama illa yaptıracağım dersen git aksaraya 30-40 TL ye yaptır polıs ceza yazacakken gözünün önünde söker belki kurtulursun cezadan, ben gecen sene 25 TL ye yaptırmıstım baktım sıkıntı cıkacak önleri ve bagaj camını söktüm içim de yanmadı, lummar yaptıracaktım 500 TL istemişlerdi o zaman sanırım baya üzülürdüm...30-40 lık yapanlar öyle sanıldığı gibi işçilikte kötü falan değiller kalıtelı denılen fılme yanyana gelsen kesinlikle fark göremezsin

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 senedir 1 numara siyah film kullanıyorum. Bir poliste film mi var demedi.Belkide İzmir'de fazla sıkıştırmıyorlardır bilmiyorum :)

cankazanci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bu güne kadar hiç filmi soran polis görmedim bi kere ilk aldıgım gun ertesi sabah sormuştu dedım bızde polis çocuguyuz pederi aradım verdım bıraktı (peder polis falan degil :D ) bıdahda durduran olmadı :D

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu bıraz da sans meselesı araca yazacagı cezadan daha muhımı 500 TL lik bir lummar marka filmi sökmek olur ki bu daha fazla koyar insana, bir arkadasım 300 TL ye film yaptırdı ertesi gün yakalandı yanlıs hatırlamıyorsam 180 TL filmden ceza yazdılar ve ön tampon yüzünden de aracı bağladılar filmi ve tamponu da otoparkta söktürdüler, dedıgım gıbı bıraz da sans kader :D

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizde filmleri aracı alırken serviste kaplattık bir kaç ufak şeyle beraber 350 lira bayılmıştık :D Bir sorum olacak vizeden hafif kusurlu geçtim 2. geçişimde sökmek zorunda mıyım ya :(

eL_nino

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forumda muyeneye girmeden once hemen hemen tum cam filmi konularini okumustum.Acaba nasil geciyorlar,nasil gecemiyorlar filmi araclar diye.Benim aracimda da Llumar PP35 serisi filmler vardi.Yaklasik 1 ay once kadar Silivri istasyonunda muayeneye girdim "hadi hayirlisi" diyerek.Aracin on camlarini gorevliye teslim ederken actim ve teslim ettim.Sonucta tek seferde gectim ve herhangi bir hafif kusur dahi islenmemisti cam filimden dolayi.
Sanirim PP35 filminin golge ve kapali alanlarda hafif aynali ve yansitma ozelliginden yine muayene yapilan yerin kapali ozellikte olmasindan dolayi belkide filmsiz araclarinda camlarinin bu sekilde gorunmesinden dolayi gorevliler farketmemis olabilir.
Bir onfikir verme acisindan bu konuda bunu belirtmek istedim.
Belkide bu benim o gunki sansimdi.

Son düzenleme: