CD500 navi sistemimi yoksa cyclone yada necvox sistemlerinden birimi?

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: CD500 navi sistemimi yoksa cyclone yada necvox sistemlerinden birimi?

cyclon yada necvox taktırdktan sonrada balıksırtı anten takabiliyomuyuz hakan bey?

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cd500 de şuanda yanılmıyorsam navigasyon dışında bir özellik yok ( yanılıyorsam düzeltin bende öğrenmiş olurum), ancak sürekli güncelleme yapıyolar, en son okuduklarımda sanırım dvd ve tv özelliklerini getireceklerdi cd 500 e, sonra ne oldu bilmiyorum. Ancak diğer ikisine nazaran çok daha keskin görüntüleri olan, canlı,parlak bir ekranı var. Ben cyclone kullanmama rağmen cd500 ün parlak ekranını daha çok beğeniyorum. Fakat iş işlevselliğe gelince cyclone ve necvox, cd 500 e açık ara fark atıyor :) Özellikleri zaten gerekli konu başlıklarında okumşsnzdur tekrardan yazmaya gerek yok. Bu arada konu açılmşken bende birşeyi merak ediyorum, CD500 yada DVD800, opelin kendi üretimi, fakat cyclone ve necvox harici navigasyon sistemlerimi? Çünkü opel in opsiyon listesnde neden sadece cd500 navi sistemi fiyatı verilyor?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cd 500 de müzik arayüzü de var...

E

esadsari

Bilgi Girilmemiş

ekran keskinliği konusu dışında ve balık sırtı anten dışında(ki bu daha sonradan eklenebiliyormuş) cd500 de ekstra bir olay yok araç kontrolleri-klima-telefon bunlar zaten tüm ekranlarda kontrol edilebiliyor.

benim cyclone takılacağını düşündüğüm zamanlarda kafama taktığım bi ufak husus daha vardı o da çerçevedeki delikler onları düşünüp duruyordum ama kullananların yorumlarında bu delikler neredeyse hiç konuşulmadığına göre çok göze gelen şeyler değil.

E

esadsari

Bilgi Girilmemiş

balık sırtı bence hertürlüsüne olur çünkü antenin işlevi aynı olacak

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

esadsari link' Alıntı:
ekran keskinliği konusu dışında ve balık sırtı anten dışında(ki bu daha sonradan eklenebiliyormuş) cd500 de ekstra bir olay yok araç kontrolleri-klima-telefon bunlar zaten tüm ekranlarda kontrol edilebiliyor.

benim cyclone takılacağını düşündüğüm zamanlarda kafama taktığım bi ufak husus daha vardı o da çerçevedeki delikler onları düşünüp duruyordum ama kullananların yorumlarında bu delikler neredeyse hiç konuşulmadığına göre çok göze gelen şeyler değil.

fotolar genelde yakın çekildiği için o iki delik göze çok batıyor  fotolarda. ama günlük kullanımda farkına bile varmıyorsunuz göze hiç çarpmıyor

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

delikleri hiç dikkat çekici değil fotolarda yakın çekim olduğu için göze çarpıyor ayrıca bencede renk canlılığı açısından cd500 daha iyi ama bir canlılık olsun istiyorsanız benim araca ilk takıldığındaki gibi renk seçeneklerinden mavi yi seçebilirsiniz o zaman daha canlı duruyor ama ben yine eskisi gibi kullanıyorum

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

necvox yada cyclonda ekran yada yazı rengi değişebiliyomu ayarlardan istedğimiz rengi seçip kullanabiliyomuyuz ne kdar renk seçeneği var acaba?

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cyclone da dvd ekranı berbat; açık ve güçlü bir mavi tonda aydınlanıyor, gece kullanmak imkansız feci göz alıyor üstelik dvd menüleri çok kullanışsız.

İşin garibi dvd menüsü / arka planı bu kadar basitken aux menü / arka plan aydınlatması çok daha güzel.

Dvd ekranı bilgisayarlardaki ms-dos lu zamanları andırıyor!