chevrolet cruze alan var mı?

tosAstra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar cruze alan var mı? Araba fotoğraflarda hem içten hem de dıştan çok güzel görünüyor...standart donanımıda oldukça tatmin edici..Malzeme ,işçilik kalitesi ,donanımı Nasıl bir araç bilgi verirseniz sevinirim?

en full modeli de 32500 tl.bu araç bir yıl sonra ikinci elde çok uygun fiyatlara alıcı bulur bence ve ikinci elin gözdesi konumuna gelebilir...hele bir de kaliteli bir araçsa?

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla bizim bir tanıdık aldı, 96 model opel vectrası vardı bin pişman oldu vectradan inip cruze bindiği için, konforu bulamadım diyor, alalı yaklaşık 3 hafta oldu ve hala, chevrolet ana bayisiyle telefon trafigi devam etmekte, yok arka hoparlorleri yokmuş falan filan .. kısacası memnun deil gibi

tosAstra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni çıkan bir modeli sıfırdan almanın elbette bir riski var...okuduğumda forumda bir kaç yerde daha bu tür yorumlar gördüğüm için bu başlığı açtım...

arabanın tasarımı amerikan chevylere benziyor içide insignia ya ya...ama tabii ki kalite önemli...sonuçta chevrolet nin SUV u hariç şu ana kadar Türkiyedeki hiç bir modeli tatmin edici değil...eğer dediğiniz gibiyse ve okuduğum yorumlar doğruya bu araç bir yıl sonra ikinci elde oldukça uygun fiyatlara gider...

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni çıkan bir modeli sıfırdan almanın elbette bir riski var...okuduğumda forumda bir kaç yerde daha bu tür yorumlar gördüğüm için bu başlığı açtım...

arabanın tasarımı amerikan chevylere benziyor içide insignia ya ya...ama tabii ki kalite önemli...sonuçta chevrolet nin SUV u hariç şu ana kadar Türkiyedeki hiç bir modeli tatmin edici değil...eğer dediğiniz gibiyse ve okuduğum yorumlar doğruya bu araç bir yıl sonra ikinci elde oldukça uygun fiyatlara gider...

evet :) lacetti vs gibi olucak diye tahmın ediyorum ben, benim araca bakma gibi bir sansım olmadı ama kısa zamanda bende bakıp bi kullanmak istiyrum :) yorumları buradan paylaşırım sizlerle

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ben çok beğendim. Insignia'ya bütçesi yetmeyenler kesnlikle bu aracı almalı hem benziyor hemde çok şık olmuş geçen trafiktede gördüm çok beğendim.

Chevrolet-Cruze_2009_photo_03.jpg

Chevrolet-Cruze_2009_photo_15.jpg

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Test etkinliğinde Opis te test ettim.Arka hoparlörün olup olmadığına dikkat etmedim ama yoksa da takılabilir bir şey sonuçta.Bir aracı alıp almamakta yada konforu ile alakası olan bir durum değil şahsım adına.115 Hp lik 1.6 modeli test ettim.Gördüğüm tek dezavantaj easytronic ile motor performansını beğenmedim.Manuel şanzumanda daha kontrol edilebilir ve yeterli konuma gelebilir diye düşündüm ama manuelini test etmeden net birşey demekte yanıltıcı olmasın.
Chery ler bile bu fiyatlarda iken Gm markası çatısında ve Opel servis ağında bulunan
bir marka sonuçta.Dizayn-konfor-kalite açısından bakıldığında oldukça başarılı bir model.En azından linea-accent-chery-vs gibi diğer markaların giriş modellerine bile bu paraların verildiği düşünüldüğünde bence kıyas bile olmaz.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Test etkinliğinde Opis te test ettim.Arka hoparlörün olup olmadığına dikkat etmedim ama yoksa da takılabilir bir şey sonuçta.Bir aracı alıp almamakta yada konforu ile alakası olan bir durum değil şahsım adına.115 Hp lik 1.6 modeli test ettim.Gördüğüm tek dezavantaj easytronic ile motor performansını beğenmedim.Manuel şanzumanda daha kontrol edilebilir ve yeterli konuma gelebilir diye düşündüm ama manuelini test etmeden net birşey demekte yanıltıcı olmasın.
Chery ler bile bu fiyatlarda iken Gm markası çatısında ve Opel servis ağında bulunan
bir marka sonuçta.Dizayn-konfor-kalite açısından bakıldığında oldukça başarılı bir model.En azından linea-accent-chery-vs gibi diğer markaların giriş modellerine bile bu paraların verildiği düşünüldüğünde bence kıyas bile olmaz.

Tüh ya bu da mı Easytronic? Emin misiniz? Bu arada teşekkürler bilgi için. Bugün bayide inceledim boş modeliydi pek çekici değildi ama yolda birkaç kez daha dolusunu gördüm çok hoşuma gitmeye başladı. Fiyat açısından beni süper memnun eder.

besbur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kim ne derse desin süper araç,samsun opelreis de inceledim,hatta arabayla takas bile düşündüm ama malesef ağustosa kadar gelecek tüm araçları satmışlar,fiyat 32400 görülüyor ama lansman fiyatı 29700.otomatik ve sunroof dahil fiyat.bence önyargılı davranmayın dostlar gidip bir inceleyin.test edin bakalım amortisörleri bizim opeller gibi sert mi.içine diyecek bir şey yok süper,malzemede kaliteli kasada çok güzel.ben incelerken kırmızı renk vardı bir tane vay anam vay.tabi tercih meselesi ,yiğidi öldürelim ama hakkını yemeyim bence.selamlar