çift mühürlü app isteyen var mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atacanates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar çift mühürlü çerçeveli veya çercevesi çift mühürlü plaka isteyen varsa bana ulaşsınlar.... fiyat her ilçe için farklıdır o yüzden sabit fiyat veremiyorum .... mühürler orjinaldir ...
TAMAMEN YASALDIR...

Son düzenleme:

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende isterim istanbul için bi fiyat elden teslim alabilirim sende anadolu yakasındasın sanırım kargoyla uğraşmana gerekde kalmaz.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir konuda merakımı gidermek istiyorum.Yaptırdık çift mühürlü plakayı çevirmeye girdik polis baktı mühürleri gördü ama dediki kardeşim emniyet böyle plaka basmıyo bu sahte ben üstündeki mühürlerede güvenmiyorum hop karakola gidiyoruz dese nasıl bir savunma yapmak gerekiyor.Yani sonuçta bir nevi evrakta sahtecilik gibi suç.Bu arada yanlış anlaşılmak istemiyorum çünkü bende mühürsüz APP kullanıyorum polislerden köşe bucak kaçmak zorunda kalıyorum şimdi mühürlü plakalarla polislerin karşısına babayiğit gibi çıkıpda rezil olmayalım :D

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
bir konuda merakımı gidermek istiyorum.yaptırdık çift mühürlü plakayı çevirmeye girdik polis baktı mühürleri gördü ama dediki kardeşim emniyet böyle plaka basmıyo bu sahte ben üstündeki mühürlerede güvenmiyorum hop karakola gidiyoruz dese nasıl bir savunma yapmak gerekiyor.yani sonuçta bir nevi evrakta sahtecilik gibi suç.bu arada yanlış anlaşılmak istemiyorum çünkü bende mühürsüz app kullanıyorum polislerden köşe bucak kaçmak zorunda kalıyorum şimdi mühürlü plakalarla polislerin karşısına babayiğit gibi çıkıpda rezil olmayalım :d

resmi ev rakta-belgede sahtecilikten hakkimizda işlemyapilirsa değmez bencede çok riskli.üstelik adamlar app yi kolayca anlayabilir gibime geliyor

excellence

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benım aracımda mühürlü app var ve hıc bır sıkıntım olmadı bugune kadar. app plakaların muhur ısı bıraz para tuttugu ıcın herkes muhursuz kullanıyor. Bıldıgım kadarıylada bu ısın sahtecılıkle alakası da yok...

Erkan DOĞU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbul-bağcılar için fiyat ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...