cila sonrası boya rengi bi tuhaf oldu

toojohn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm öncelikle.rex marka uv korumalı yaptığım cilanın üzerinden yaklaşık 2ay geçti.ilk yaptığımda bir sorun yoktu şimdi ise aracın boyası sanki dalgalı dalgalı özellikle tavanım güneş yanığı gibi durmakta.arabayı kaç defa yıkattım düzelmedi.çözüm için tekrar cila atsam üzerine düzelirmi?yoksa pasta cilamı önerirsiniz?

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konunun uzmanı buğradır denk gelirse konuyu cevaplar onun dışında bilgisi olan arkadaşlar çok var bilgi verirler benim bu konu hakkında pek fazla bir bilgim yok ama sadece cila ise dalgalanma yapmaması lazım
bende cila kullanıyorum sonaxın hizli cilası ve hiç bir sıkıntı yaratmadı gene bildiğim kadarı ile belki yanlış biliyorumudur pasta iyi uygulanmasa dalgalanma yapar cilanın yapmaması lazım ama yanlış bilgide vermek istemiyorum sen en iyisi usta arkadaşların cevaplarını bekle

toojohn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkürler.ürünü uyguladığımda sorun olmadı aradan zaman geçince bu hale geldi yoksa ilk yaptığımda gayet başarılı bir sonuç aldım.sıkıntım şimdi boyanın üzeri dalgalı dalgalı yıkatma ile sonuç alamadım.

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aşağıdaki linkten biraz araştır faydalı bilgiler var linkteki kill olayı senin işe cözüm olabilir
ben kullandım cizikler dahil özelikle ön tampon kısmı sıfır gibi yaptı ellemi gezdirdiğimde elime gelen pürüzler ve benzeri lekeler ne varsa hep aldı sende biraz araştır ve diğer arkadaşların cevaplarını bekle acele etme yani ondan sonra bir karar ver

işte link : http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=52119

toojohn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kil kullanıp çözülcek bi durum değil gibi.ince pasta alıp makinayla tüm araca yedir diyor şeytan :) diğer arkadşlarda bilgilerini aktarırsa çözüme ulaşmam daha kolay olcak gibi

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer fotoğraf eklersen daha çok yardımcı olunur en azından sorun net olarak anlaşılır ;) :)

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tuğcan bir resim koyda görelim. O zaman daha kolay yardım edebilir ilgili arkadaşlar:)

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm öncelikle.rex marka uv korumalı yaptığım cilanın üzerinden yaklaşık 2ay geçti.ilk yaptığımda bir sorun yoktu şimdi ise aracın boyası sanki dalgalı dalgalı özellikle tavanım güneş yanığı gibi durmakta.arabayı kaç defa yıkattım düzelmedi.çözüm için tekrar cila atsam üzerine düzelirmi?yoksa pasta cilamı önerirsiniz?

Fotografsız bişey demek zor bence, ayrıca sakın ha pasta falan uygulama. Belkide aracının eski rengi gerçek rengi değildi ciladan sonra kendine geldi kim bilir...

toojohn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım cilanın kalitesiz oluşundan.2gündür yağmur altında kaldı araç ve eski normal haline döndü :D