cila sonrası boya rengi bi tuhaf oldu

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
foto görmek şart:S

bahsettigin dalga hare olabilirmi acaba?

tahminime göre kullandıgın cila dolgu özelliği taşıyordu ve hareleri kapatmıstı 2 ay içinde etkisi geçti hareler görünmeye başladı.

dalgalanma olayı daha çok yedirilemeyen cila oldugu zman oluşuyor özellikle koyu araçlarda iyi bir uygulama yapılmamıssa hemen farkedebiliriz

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sabahları yağmur kokusuyla uyanıyorum, demekki biyerlere yağıyormuş :D Balgattayım bende..

toojohn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıcaklar gitsin artık derin yaraya tuz serptim gibi :D resimi nasıl eklicem bi kaç foto çektim

toojohn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fotoraf0116.jpg

fotoraf0117.jpg

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oksidasyona bağlı matlık oluşmuş, düşündügüm hare olayı değilmiş...

çok ince bir polish matlıgı alır ardından uygun ortam ve sıcaklıkta ince bir tabaka halinde sürülen wax ile güzel bir görünüme kavusur.

ince polish olarak fiyat/performans açısından auto glym srp tavsiye ederim şaşmazda satışını yapan bir yer vardı adresi hatırlayamadım...

autoglym türkiye distribitörü obey ticareti google dan bulup ankarada satış yapan yerin adresi alabilirsiniz

toojohn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladığım kadarıyla üzerinden cila geçip wax uygulaması yapmam lazım.Temin edilmesi nitekim daha kolay olan çbs ve turtle wax lada aynı sonucu elde edebilirmiyim?ayrıca koçtaşta gördüm 35liraya polisaj makinası satılıyordu kullanan arkadaş varsa sonuçlarını paylaşabilir mi?

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bahsettigin markalarda aşındırma derecesi çoğu üründe belirtilmiyor sadece ince kalın yazıp geçiyorlar matlıgı alıyım derken hare oluşturma riskin var.

benim tavsiye ettigim ürün şaşmaza gittigine değer;) 15 lira olması lazım 300ml lik şişesi. ayrıca ciladan ziyade çook çok ince bir pasta diyebiliriz.

koçtaşın 35 liralık makineleri kullandım kaportaya bastırdıgınız anda duruyor kolunuzu titretmekten baska bir görevleri yok.

yine koçtaşta 80 lira civarında polisaj makineleri var(profesyonel tipte) koçtaşın kendi markası power tools yada alpha tools tam hatırlayamadım onlardan daha çok memnun kalırsın.