ÇİZİK !!

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabi ki yine düşmanlar yine yediremiyen şerefsizler bugün evimin önünde araçımı sag çamurluk üstünden 5 cm sag ön kapı dan arka depo kapagına kadar cizmişler hafif cıkıyor ama tırnak kadar çok ince cizgi var bunu ben nasıl cıkarttırrım nerde yaptırrım önericeginiz saglam bir yer varmı araçı alalı 1 hafta oldu düşmanlarım çıktı siyah araça cizdi geçtiler beyler sonax mı meguiars mi würth mü nereyi önerirsiniz ben boya olsun istemiyorum araçta İstanbul bahçelievlerde oturuyorum

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: ÇİZİK !!

Öncelikle çok geçmiş olsun, Allah karşılaştırmasın diyorum. Güzel bir pasta cila ile halledilebilir inşallah. Sonax iyidir aslında, olmadı Autoking'de işinizi görebilir belki.

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Öncelikle çok geçmiş olsun, Allah karşılaştırmasın diyorum. Güzel bir pasta cila ile halledilebilir inşallah. Sonax iyidir aslında, olmadı Autoking'de işinizi görebilir belki.

Abi agzımızın tadıyla bindirmedi şerefsizler ya pasta cila cıkarmazsa autoking nasıl bir yöntem uyguluyor bilgin varmı

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

hanz link' Alıntı:
Abi agzımızın tadıyla bindirmedi şerefsizler ya pasta cila cıkarmazsa autoking nasıl bir yöntem uyguluyor bilgin varmı

Autoking belki pasta işini biraz daha derinlemesine yapar eğer Sonax ellemezse diye tahmin ediyorum, tecrübesi olan arkadaşlar daha detaylı bilgi verebilirler.

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benimde başıma geldi araç beyaz olduğu için pek belli olmuyor würth de beceremediler pasta sürdüler ama bir işe yaramadı.
Size de geçmiş olsun.

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Benimde başıma geldi araç beyaz olduğu için pek belli olmuyor würth de beceremediler pasta sürdüler ama bir işe yaramadı.
Size de geçmiş olsun.

Önceki araçımda beyazdi belli bile olmuyordu ama bu siyah migde bulandırıyor 1 haftalık araç ne denir ki şerefsiz çok memlekette

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tırnak takılmıyorsa iyi bir pasta cila işlemi işinizi görecektir.Geçmiş olsun.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun,eğer alttaki beyaz astar tabaka çıkmadı ise pasta cila ile hallolur.

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun üzücü bir durum çizikler derin ise maalesef rütüş yapılması gerek onuda işin ehli biri yapması lağzım iyi bir usta bulursan en azından karşıdan bakıldığında sırıtmayacak hale getirebilirler tekrar geçmiş olsun

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tırnak takılıyor beyler ya yeni kesilmiş tırnak gibi düşünün cizik o kadar ince ama beyaz lanet olsun