ÇİZİK !!

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ÇİZİK !!

Çok geçmiş olsun. Böyle insanlar heryerde malesef.
Bende sitenin otoparkında yer kalmadığında, sokağa park etmeye korkuyorum sırf böyle insanlar yüzünden...
Tekrar geçmiş olsun.

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hanz link' Alıntı:
Tırnak takılıyor beyler ya yeni kesilmiş tırnak gibi düşünün cizik o kadar ince ama beyaz lanet olsun

pasta ile deneyeceksin olmuyorsa mecbur rütüş yaptıracaksın siyah renkte bu durumlar çok can sıkıcı oluyor

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun. daha önceki aracımda başıma gelmişti, aynı düşüncedeyiz, yapılabilecek en güzl şey srviste iki katlı rütuş uygulaması yaptırmak. sonra da pasta.

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İnsanlıktan nasibini almamış şerefsiz köpeklerin işi bunlar..  gecmiş olsun kardesım.

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kursatihtilali link' Alıntı:
geçmiş olsun. daha önceki aracımda başıma gelmişti, aynı düşüncedeyiz, yapılabilecek en güzl şey srviste iki katlı rütuş uygulaması yaptırmak. sonra da pasta.

hepinize teşekkür ederim de bugun sonax a göstericem önce bi gösteriyim oluru varsa yapsınlar yoksa dısarda yaptırıcam abi anlamıyorum biz ne kadar millete iyisek anlayışlıysak karşıdaki insan bize öyle degil demekki zamanında çok yarasına basmışım yüzüme karşı diyememiş malıma zarar veriyor işte karaktersiz

gunay1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun kardeşim.Böyle aptallar her yerde var.Birde MEGUİARS MARKASININ UYGULAMA MERKEZLERİNE GÖSTER ARABAYI.Her yerde yaptırmanı önermem çünkü arabayı daha kötü hale getirebilirler.

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun dostum güzel bir pasta cila yaptır umarım hiçbisey kalmaz.

üstad1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

öncelikle çok geçmiş olsun arkadaşım. seni çok iyi anlıyorum çünkü aynısını benim aracıma da yaptılar. insan olmayan bi varlık sağ ön çamurluktan başlamış depo kapağına kadar çizmiş. hem çizik derin (tırnak girecek kadar) hem aracım siyah olduğu için çizik bembayaz belli oluyordu. Sanayide tanıdık ustama götürdüm ve boyatmak yerine doldurma rötuş yapmak daha iyi olur dedi, ben de öyle yaptırdım, çiziğin derinliğine göre içi dolana kadar çizik boyunca ince rötuş atıldı. çizik kapandı uzaktan belli olmuyor ama ben yerini bildiğimden sürekli bakıp bakıp sinir oluyorum. autokinge gidip komple boyamadan bunu tamamen yok edebilir misiniz yada boya iyileştirme pasta cila gibi işlemlerle görünürlüğünü azaltabilir misiniz diye sormayı düşünüyorum. nasıl bir işlem yaptırdığını paylaşırsan sevinirim.

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

üstad link' Alıntı:
öncelikle çok geçmiş olsun arkadaşım. seni çok iyi anlıyorum çünkü aynısını benim aracıma da yaptılar. insan olmayan bi varlık sağ ön çamurluktan başlamış depo kapağına kadar çizmiş. hem çizik derin (tırnak girecek kadar) hem aracım siyah olduğu için çizik bembayaz belli oluyordu. Sanayide tanıdık ustama götürdüm ve boyatmak yerine doldurma rötuş yapmak daha iyi olur dedi, ben de öyle yaptırdım, çiziğin derinliğine göre içi dolana kadar çizik boyunca ince rötuş atıldı. çizik kapandı uzaktan belli olmuyor ama ben yerini bildiğimden sürekli bakıp bakıp sinir oluyorum. autokinge gidip komple boyamadan bunu tamamen yok edebilir misiniz yada boya iyileştirme pasta cila gibi işlemlerle görünürlüğünü azaltabilir misiniz diye sormayı düşünüyorum. nasıl bir işlem yaptırdığını paylaşırsan sevinirim.

Üstad , henüz elletmedim araçı çizik öyle gözüküyor ama yanına yaklaşınca belli oluyor çizik olduğu 2inci gün maslak meguiarsa gittim sağolsunlar yardımcı oldular bana ama önce ufak bir zimpara yapıcaklar sonra pasta cila boya koruma ıvır zıvır hepsini hallediceklerdi bana öyle anlattılar üzerinden 1.5 ay geçti 250 300 arasi bir fiyat verdi üzerimde o kadar nakit olduğu için yaptıramadım şimdi havaların ısınmasını bekliyorum uzun ve meziyetli bir iş olduğu için sabah erken saatte gidip akşam cıkarıcam inşallah çıkar da bende eskisi gibi binebilirim araçıma şuanda da biniyorum ama sıfır araçta niye cizik olsun ki insan sıkılıyor. Keşke rütüş attırmasaydın autokinge gidip sormadım bile direk maslak meugiars yaptım sağolsunlar çok ilgililer bence bi şansını dene sende foto varsa paylaşırsan cizikleri görelim.

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Öncelikle çok geçmiş olsun, Allah karşılaştırmasın diyorum. Güzel bir pasta cila ile halledilebilir inşallah. Sonax iyidir aslında, olmadı Autoking'de işinizi görebilir belki.

Sonax mı? Daha yeni geldim sonaxtan bizde pasta cila yok dedi. Benim de dün ya da bugün ya ben yaptım ya da otoparktan çıkarken birisi arka sağ tarafta arka lastiğin hemen üstünde iyi bir sürtme olmuş. Muhtemelen siyah bir tampona denk gelmiş. Yıkattırdıktan sonra 10 cm büyüklüğünde 5 cm genişliğinde sürttüğü yerde siyahlıklar duruyordu. Ardından sonaxtaki eleman bir malzemeyi beze sürdü sonra siyahlıklar çıktı. Araç beyaz olduğu için direk oraya baktığınız zaman farkedebiliyorsunuz. Ancak spotların altında anlaşılıyor çizik olduğu. Ben de pasta cila iyi birşeymidir falan diye sorarken bizde yok hocam pasta cila dedi. Bu böyle kalsın bişey olmaz dediler ki geçiştirdiler o zaman. O zaman autoking e gitmem gerekecek sanırım.