Clay Bar Fiyat Önerisi

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bence fiyat uygun, ben de ebayden benzer bir fiyata almıştım geçen sene (eskiden yuvarlak kutuluydu galiba)

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
peki 50gr araba için yetrli sanıyorum kullanımdan sonra tekrar kullanım ömrü ne kadardır bu ürünü?

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ben kutusuna koydum, içine de biraz su koydum. Kurumuyor zımbırtılar, belki bir sene kadar gidebilir. Ama benim arabadan çok kir çıktı. 50gr ile her yeri temizleyince zaten tekrar kullanılamayacak duruma geliyor (önce araç yıkanmalı tabi ki).

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
50gr için bu kadar para çok bence.. e-bayde satılanlar 100-150 gramdan başlıyor ve fiyat bunun yarısı, yinede alıcam diyorsanız sahibinden veya gittigidiyor'dan alın derim, hepsiburada.com bunu 1 haftada anca gönderir..

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bu ürünü devamlı kullanabileceğimi sanmam sanırım çiğlik oldu :) Böyle bir işlem görmemiş aracım bu kili siyah yapacaktır sanırım :) dediğiniz üzere bir kere kullanacağım bir ürüne bu kadar para vermek pek akıllıca gelmedi bana Yorumlar için teşekkürler.

hakuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım kil arıyorsan 80gr ve 100gr 20tl ye temin edebilirsin.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kil bir araç için 25 gr olarak kullanılır.Bir kere kullanılıp sonra atılır.Yapısı gereği söktüğü kirleri içine hapseder tekrar kullanımlarda kusmaya başlaya bilir :) Normalde 6 ayda bir uygulamak yeterli deniliyor. Ben Gerek görmedim yaza doğru anca uygulamayı düşünüyorum :)

Ben bu ürünü 28 lira civarına almıştım.Geçen yaz 25 gr uyguladım hala yarısı duruyor.Bu ürünü veya başka bir ürünü kullana bilirsiniz ama sonuç çok güzel oluyor.Tavanda nokta nokta boya vardı(Babamın çalıştığı fabrikanın yanındaki yerin bacasından boya salmışlardı:mad:) hepsini çıkardı kesinlikle bu uygulamayı tavsiye ederim.Fakat boyada wax olarak ne varsa söküyor,tekrar wax uygulanması gerekiyor;) Kaydırıcı sprey olarak Meg. Quik detailer diye bir zımbırtısı var onla beraber kullandım ama çok ta gerekli değil.Cam sil kutusuna oto şampuanı + su koyun mis gibi kullanın ;)

Son düzenleme:

ogretmen0761

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben geçen sene İzmir'deki bir boya firmasından(Şengün Boya) 25 liraya almıştım(50 gr.) başka malzelerle beraber.Meguiars ürünleri satıyor.Piyasadaki Meguiars ürünlerinden daha ucuzdu.

istanbulda da vardır muhakkak bilgisi olan varsa yada bilgi edindiğimde ddiğiniz gibi yapıcam mutlaka fiyat farkı yeteri kadar var.